Перша сесія обласної ради затягується через “Солідарність”, – Олександр Сич

Автор: Людмила Баран

26 Лис, 2015 11:37

Перша сесія обласної ради затягується через “Солідарність”, – Олександр Сич

Новообрані депутати затягують першу сесію Івано-Франківської облради, бо відмовляються реєструватися. Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” написав свободівець Олександр Сич.

Читайте також: У здоровому тілі - здоровий дух: голова обласної ради показав, як відтискається (ВІДЕО)

“Торжество прикарпатської демократії відкладається. На вчорашньому засіданні Тимчасової групи з підготовки першої сесії новообраної обласної ради голова ОВК поінформував, що, не зважаючи на близьке завершення відведеного Законом 20-денного терміну, документи на реєтрацію подали лишень 50 із 84-ох новообраних депутатів. А без наявності двох третин депутатського корпусу неможливо провести першу сесію.

Зокрема, у повному складі не реєструються депутати, обрані за списком БПП “Солідарність”. Його представники заявляють, що мають повне демократичне право витримати цей термін до останнього дня, а після цього у всіх них можуть появитися “вагомі причини”, які можуть забрати ще п’ять днів.

Доводилося навіть чути, що всі вони можуть відмовитися від мандатів, аби спровокувати нові вибори. Причина? Відсутність такої довіри виборців, яка б дозволила монопольно й спільно із президентською виконавчою вертикаллю вести Прикарпатський край у “світле майбутнє”. А може у “світле” (для декого) минуле?

Бо в той же час, коли затягується перша сесія обласної ради, за зразком пріснопам’ятних часів режиму Януковича голови РДА обробляють адміністративно залежних депутатів, правоохоронні органи беруть на олівець і тотальний контроль членство та осередки опозиційних партій. А поінформовані люди навіть стверджують, що цей час потрібен для виведення за межі області бюджетних активів. На той випадок, якщо буде сформоване непідконтрольне керівництво обласної ради”, – написав Олександр Сич.

Як повідомлялося, обласна рада мала вперше засідати в п’ятницю, 4 грудня.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry