Першокласники Івано-Франківська зв’язали шкарпетки для учасників АТО (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

26 Nov, 2014 15:42

Поділитись публікацією
Першокласники Івано-Франківська зв’язали шкарпетки для учасників АТО (ФОТО)

У ЗОШ № 28 відбулося свято “Сто днів у школі”, під час якого учні передали військовим із зони АТО в’язані шкарпетки. 

Кожен із 33-ох учнів першого класу школи № 28 підготував по парі шкарпеток. Це відбулося у рамках акції “З кожного по ниточці – воїнам АТО шкарпетки”, яку розробили для шкіл Івано-Франківська.

“Метою цієї акції було не просто дати тепло воїнам. Одночасно мова йщла про патріотичне виховання наших дітей. Тому що діти лише з книжок знали, що таке патріотизм, відчути його було неможливо. На сьогодні є дуже багато охочих взяти активну участь у подіях, які відбуваються в країні, але не кожен знає, як це зробити.  Школи міста пристають на нашу пропозицію допомогти воїнам взимку”, – розповіла організаторка акції Неля Коломієць, активістка ГО “Самопоміч”.

Дітей навчали в’язанню на уроках, а виготовити шкарпетки їм допомагали мами та бабусі.  Аби не купувати дорогих ниток їм запропонували розпустити старі светри.

“Друга мета акції – це возз’єднання сім’ї. На сьогодні питання сім’ї є дуже проблематичним. Часи нелегкі, і батьки переважно не мають часу бути зі своїми дітьми. Вони заробляють гроші, щоб прогодувати, в наших регіонах батьки часто виїжджають за кордон, залишаючи дітей на самих себе. А коли батьки і діти разом беруть участь в якомусь цікавому заході, то це їх з’єднує, дає можливість спільно відчути приємні і важливі хвилини”.

На своє свято з нагоди ста днів у школі першокласники запросили військових. Розказали їм вірші та заспівали пісень,а в кінці передали шкарпетки.

Пізніше планується, що шкарпетки воякам передадуть всі інші учні школи. До подарунків збираються додати листи з побажаннями.

Фото Юрій Гриньків\Galka.if.ua

Фото – Юрій Гриньків