Першу партію золотих Путінофонів розпродали за день

Автор: Вадим Войтик

02 Jul, 2014 18:54

Поділитись публікацією
Першу партію золотих Путінофонів розпродали за день

Компанія Caviar розпродала партію з 42 золотих iPhone 5s із зображенням Володимира Путіна за один день з моменту початку продажів, пише TJournal, посилаючись на отриманий прес-реліз.

Вартість кожного з 42 проданих смартфонів склала 147 тисяч рублів. Таким чином, компанія змогла виручити близько шести мільйонів рублів.

Ще два пристрої так і не були продані, оскільки їх закріпили за Володимиром Путіним. Імена покупців в компанії назвати відмовилися, однак вказали сферу діяльності деяких з них.

Так, в їх числі є один відомий кінорежисер, телеведучий, два публічних топ-менеджера нафтової корпорації і один володар золотої медалі Сочі-2014. Деякі користувачі припустили, що покупцями могли стати Микита Міхалков і Дмитро Кисельов, відомі своїми патріотичними поглядами і любов’ю до президента.

Про придбання золотого “Путінфона” написав у своєму мікроблозі в Twitter актор Іван Охлобистін. Втім, судячи з його слів, престижний і патріотичний гаджет він залишати не планує.

У прес-релізі Caviar підкреслюється важлива патріотична складова золотого смартфона з президентським портретом.

“Великий попит на новинку говорить і про те, що патріотизм перестає бути долею маргінальної молоді – багато заможні росіяни вже зараз готові таким нетривіальним чином однозначно висловити свою позицію з даного питання”, – вважають в компанії.

Враховуючи величезний попит на “Путінфони”, компанія Caviar прийняла рішення виготовити ще одну партію позолочених пристроїв з портретом президента.