Перший день проєкту “єПідтримка”. Додаток “Дія” не витримав навантаження

Автор: Вадим Войтик

13 Dec, 2021 18:54

Поділитись публікацією
Перший день проєкту “єПідтримка”. Додаток “Дія” не витримав навантаження

З 13 грудня стартував пілот проєкту «єПідтримка», який дозволить отримати тисячу гривень за вакцинацію проти коронавірусу. Цього ж дня користувачі додатку “Дія” почали масово скаржитись спочатку на збої в роботі програми.

Упродовж дня в роботі додатку “Дія” спостерігалися помилки, які самі розробники пояснювали спочатку помилками в роботі реєстру Електронної системи охорони здоров’я:

“Наразі спостерігаються особливості в роботі реєстру Електронної системи охорони здоров’я — https://ehealth.gov.ua/. Тож радимо отримати сертифікат пізніше.”

Пізніше користувачі почали скаржитися вже на роботу додатку загалом: зникли інші документи та доступ до “Дії” в принципі.

“Оновила, подала заявку на єПідтримка, знайшло картку Монобанк, підтвердила…. і далі викидає з Дії взагалі, а авторизуватись повторно будь-яким способом, через всі можливі банки уже неможливо. “Нажаль, сталась помилка” або “Підтвердження особи не виконано” або “Перевірку не пройдено”. Це прикол?”

Злетіли всі сертифікати і закордонний паспорт, коли виправиться даний баг?

“вранці Дія просила повторні авторизації потім, після переустатки не підтягнулися сертифікати які раніше були, що робити??? Як користуватися транспортом чи інші послуги отримувати??? Відписки ваші вже некоректні!”

Служба підтримки “Дії” обіцяє ближчим часом стабілізувати роботу і відновити дані.

Як повідомляла “Галка”, сама програма стимулювання вакцинації, анонсована Президентом Володимиром Зеленським, має розпочатися 19 грудня.

Читайте також: Фактчек від Галки: Платити за вакцинацію це ноу-хау Зеленського і Марцінківа? Хто і що отримає за укол?