Петиція за легалізацію медичного канабісу в Україні набрала 25 тисяч підписів

Автор: Зелінська Таня

13 Бер, 2019 11:56

Петиція за легалізацію медичного канабісу в Україні набрала 25 тисяч підписів

Петиція до Верховної Ради з вимогою законодавчо врегулювати використання канабісу для науки та медицини в Україні набрала необхідну кількість голосів для її розгляду комітетом парламенту.

Зараз близько двох мільйонів людей в Україні потребують лікування препаратами на основі канабісу, і законодавче врегулювання доступу пацієнтів до таких ліків дасть змогу припинити їхні страждання і захистити право громадян на доступ до сучасного та ефективного лікування, йдеться в петиції.

Також у петиції вимагають почати дослідження канабісу, зокрема «для розробки, клінічних досліджень та державної реєстрації дієвих лікарських засобів чи протоколів лікування, що передбачають використання продуктів з вмістом канабіноїдів», інформує “Галка” з посиланням на “The Village”.

За допомогою канабісу лікують хронічний біль, епілепсію, анорексію, посттравматичний синдром, захворювання імунної системи, артрит і ревматизм, астму, хворобу Альцгеймера, хворобу Паркінсона, діабетичну нейропатію та інші недуги.

В Україні заборонене як вживання препаратів на основі канабісу, так і дослідження коноплі. За це передбачена кримінальна відповідальність.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 


Loading...