Петро Шкутяк іде в мери Івано-Франківська від “Європейської Солідарності” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

20 Sep, 2020 10:50

Петро Шкутяк іде в мери Івано-Франківська від “Європейської Солідарності” (ФОТО)

19 вересня в Івано-Франківську провели конференцію обласної територіальної організації політичної партії “Європейська Солідарність”.

Читайте також: «Ми це зробили!» – волонтери урочисто відправили в ЗСУ бронемашини та іншу техніку (ФОТО)

Під час конференції оголосили імена кандидатів від партії у депутати місцевих рад, на посади сільських, селищних та міських голів у межах Івано-Франківської області на виборах 25 жовтня, інформує “Галка”.

Нагадаємо, список кандидатів від “Європейської Солідарності” до обласної ради очолив Володимир В’ятрович (ФОТО).

Кандидатом на голову Івано-Франківської ОТГ від “ЄС” став Петро Шкутяк Він зауважив, що вибори 25 жовтня – це про гідність, правду та відповідальність:

“Йдеться про політичну гідність української держави. У 2019 році “зелені шахраї” та їхні інші поплічники фактично знищили політичну гідність України та політичних лідерів, які в минулі роки сформували такі важливі речі, як оборонну здатність держави, реформу децентралізації, величезну міжнародну підтримку, безвіз та Томос. Тоді українська держава, на жаль, програла. І зараз “Європейська Солідарність” є єдиним оборонцем, єдиним форпостом політичної України. Нині ці вибори дуже важливі”.

Петро Шкутяк представив команду, з якою йде на вибори: зокрема, мати Героя Небесної Сотні Ірину Гурик, юриста та науковця Олексія Петечела, доктора економічних наук Ірину Белецьку, активістку Мар’яну Вершиніну.

“Також у нашій команді – учасники українсько-російської війни Сергій Янчук та Тарас Кузь, медики, освітяни, волонтери, успішні підприємці, управлінці, працівники комунального господарства міста. Ми маємо всі можливості, щоб здійснити кардинальні зміни у Франківську, щоб надати містові європейську якість і стандарти життя. Маємо іти до перемоги, відбити українську славу та перемогти”, – зазначив Шкутяк.

Загалом у першу десятку виборчого списку до Івано-Франківської міської ради увійшли:

  1. Олексій Петечел – юрист, доцент кафедри кримінального права Юридичного інституту ПНУ імені Стефаника.
  2. Петро Шкутяк – ветеран АТО, директор ПП “Укрбудінвест-ІФ”.
  3. Надія Когутяк – психологиня, доцентка кафедри соціальної прихології та психології розвитку ПНУ імені Стефаника.
  4. Юрій Лозяк – голова ГО “Солідарна Молодь” в Івано-Франківську.
  5. Мар’яна Вершиніна – голова ГО “Мами Прикарпаття”, підприємиця.
  6. Мирослав Федорків – начальник управління комунальної політики департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою.
  7. Степан Руднянин – депутат Івано-Франківської міської ради, підприємець.
  8. Ярослав Яцишин – член виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, підприємець.
  9. Ірина Гурик – підприємиця, мама Героя Небесної Сотні Романа Гурика;
  10. Галина Клейнота – директорка дитсадка “Колосок” у селі Підпечери.

Українська співачка та телеведуча, політикиня та громадянська діячка Софія Федина каже, що сьогодні українці знаходяться в державі, в якій все тріщить по швах.

“Маємо реалії, коли потерпілість, зокрема верховного головнокомандувача, визначає кожен крок згортання державницьких процесів, над якими так важко працювали всі ці роки. Бо коли ти потерпілий, то не здатен робити кроки вперед, не можеш бути самодостатнім. Дуже сподіваюся, що наша команда об’єднала саме тих, хто не може стати потерпілим. Бо нині “Європейська солідарність” – це платформа, навколо якої об’єдналися бійці. Ми маємо на місцях формувати блок-пости, оборону, не дозволяти запліснявіліти душам і мозку людей, маємо створювати самодостатні спроможні громади, які будуть повертати нам Україну. Армія, мова та віра – основи буття будь-якої країни. І я тішуся, що лідер нашої партії Петро Порошенко це зрозумів давно”, – наголосила Федина.

Теги:
Порошенко
Гурик
Вершиніна
Шкутяк
Лозяк
Федорків
Кузь
Янчук
Яцишин
Руднянин
Когутяк
Петечел
Белецька
Клейнота
Федина