Петиція щодо зеленої зони озера: у мерії відповіли, що на слухання щодо забудови громада не приходила

Автор: Іра Блаженко

12 Кві, 2024 08:47

Поділитись публікацією
Петиція щодо зеленої зони озера: у мерії відповіли, що на слухання щодо забудови громада не приходила

Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради розглянув петицію містян за збереження рекреаційної зони на озері поруч з тенісними кортами. 

27 березня електронну петицію до влади Івано-Франківська про збереження рекреаційної зони на озері зареєстрували на платформі міськвиконкому. За кілька годин вона зібрала необхідну кількість голосів для розгляду (наразі є 1193 з 250-ти необхідних). Франківці закликали залишити дану ділянку без забудови будь-якими спорудами. Апелюють до того, що у місті й так мало рекреаційних зон.

Виконавчий комітет міської ради розглянув електронну петицію “За збереження рекреаційної зони на озері поруч з тенісними кортами” та надав відповідь із підписом міського голови Руслана Марцінківа.

Повідомляють, що процедура з виділення ділянки не була порушена. Зокрема отримані усі дозволи, і цю пропозицію розглянули на Архітектурно-містобудівній радій 24.02.2020 року.

Також у відповіді йдеться, що з приводу будівництва церкви відбулися громадські слухання, які анонсували у газеті “Західний кур’єр” від 6 лютого 2020 року № 6 та на офіційному сайті Управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності. Окремим реченням у відповіді йдеться, що  громада участі в слуханнях не взяла. 

До слова, знайти в мережі Інтернет анонс цих громадських слухань Галці не вдалося. 

Прохання знайти альтернативну ділянку під церкву та залишити зелену зону вільною від будь-якої забудови, які були в петиції, влада проігнорувала.

Раніше “Галка” писала, що на березі міського озера 19 березня звели будівельний паркан, там збудують 16-метрову церкву.

28 березня Руслан Марцінків сказав, що петицію розглянуть, проте місто не проти будівництва.

В УГКЦ повідомили, що готові до діалогу з активістами, а 3 квітня така зустріч відбулася. Там домовилися провести зустріч з присутністю церкви, влади, активістів та журналістів, під час якої повідомлять про компромісне рішення. Зустріч ще не відбулася.

Читайте також: Від Пасічної до Мазепи: маршрут між двома лікарнями до кінця року має стати доступнішим (ФОТО)