Philips розпочинає випуск дволикого монітора

Автор: Вадим Войтик

16 Чер, 2014 13:07

Поділитись публікацією
Philips розпочинає випуск дволикого монітора

Компанія Philips анонсувала монітор Two-in-One Monitor, завдяки якому відпадає необхідність у поділі робочого простору комп’ютера між двома зовнішніми екранами. У новинці (модель 19DP6QJNS) два 19-дюймових РК-дисплея з IPS-матрицею майже “бесшовно” з’єднані в одну, 32-дюймову панорамну панель.

Читайте також: Philips розпочинає продажі восьмиядерного телефону

У кожного з моніторів є окремий дріт для підключення до комп’ютера. Таким чином, “дволикий” Two-in-One Monitor може працювати як з одним ПК, так і двома різними. Наприклад, один може служити дисплеєм для настільного комп’ютера, а другий – в якості додаткового для ноутбука.

На лівому моніторі передбачені порти DisplayPort і VGA, на правому – VGA-вхід і MHL-сумісний HDMI (підключення через цей інтерфейс смартфони і планшетники, крім передачі даних, можуть ще й підзаряджатися).

Оптимальна роздільна здатність для обох моніторів – 1280х1024 точки при частоті оновлення картинки 60 Гц. Також вони мають світлодіодне підсвічування, чотири порти USB 2.0, і можливістю нахилу всередину до 22,5 градуса. Коригувати вертикальне положення дисплеїв окремо не можна – дозволено опускати або піднімати (на висоту до 100 міліметрів) тільки всю конструкцію.

Теги: