Піца: швидкий прибуток та благородний бізнес

Автор: Застава Максим

30 Сер, 2019 11:04

Піца: швидкий прибуток та благородний бізнес

Завжди годувати людей було почесно та вигідно. У світових масштабах піцерії – це багатомільярдні обсяги, десятки тисячі ресторанів та мільйони кур’єрів.

Найвідоміша Domino’s Pizza доставка піци № 1 у світі, що відкрила в Україні декілька своїх закладів та розширює мережу на умовах франшизи. Що потрібно для відкриття піцерії?

Ресторан з доставкою або виключно доставка

Відкриття закладу харчування в Україні передбачає дотримання санітарних та протипожежних нормі та реєстрацію приміщення та кухонного приладдя підприємства у державній службі контролю.

Менше клопоту, але й менше прибутку – це приватна служба доставки, яка базується у маленькому приміщенні із кухнею та робочим містом оператора. Наявність приміщення для відвідувачів підвищує репутацію закладу та збільшує прибутковість, навіть за мови витрат на додаткові штатні одиниці – офіціантів та касирів.

Що потрібно для відкриття власної піцерії

Найважливіше – знайти зручне місце: з доброю транспортною інфраструктурою та поблизу від місцевих туристичних маршрутів або спальних мікрорайонів. Також варто оцінити рівень конкуренції. Приміщення повинно мати зал для відвідувачів, кухню, склад, адміністративний відсік. Обов’язкові вентиляція, протипожежна система, охорона. Оренда приміщення (за умови врахування ремонту у вартість орендної плати) інколи вигідніше, аніж придбання його у власність.

Кухонне обладнання (робочі столи, піч, полиці, холодильники) та меблі для клієнтів купуєте кредит або б/в (реально знайти на 30-40% дешевше, ніж нове). Додатково: посуд, фірмова одежа, засобі для миття, рушники та серветки. Персонал: 2 піцайоли, 2 кур’єри, прибиральниця.

Окремий розділ витрат – засоби комунікації. Для доставки піци потрібний зручний сучасний сайт із можливістю формування кошику замовлення, конструктором піци, піца-трекером та онлайн-оплатою замовлення. Плюс 2 оператора, телефони, комп’ютер, Інтернет, акаунти у соцмережах.

Важливі деталі іміджу: логотип, реклама. Брендовані: одяг персоналу, транспорт, коробки для піци, серветки, соуси, дисконтні картки, візитки, рекламні сувеніри або сорі-картки.

Також потрібен бухгалтер. І ви – керівник, адміністратор, шукач якісних та дешевих продуктів, дизайнер, рекламіст, аніматор, контент-менеджер, логіст та багато іншого.

Це потрібно для власного закладу. Відкриття піцерії на умовах франшизи від всесвітньо відомої мережі зменшує витрати та клопіт мінімум вдвічі, що автоматично відображається на розмірах прибутку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...