Під час вуличних обстежень шкіри у 40 франківців виявили підозри на рак

Автор: Костинюк Олександр

12 Тра, 2019 20:36

Під час вуличних обстежень шкіри у 40 франківців виявили підозри на рак

Майже півтори тисячі франківців взяли участь у вуличних обстежень шкіри та родимок. У декотрих з них виявили захворювання.

Як раніше інформувала “Галка”, 9-11 травня в центрі Франківська проходили безкоштовні обстеження шкіри та родимок.

За словами медиків, результати оглядів є вражаючими: за три дні роботи до лікарів дерматологів та онкологів звернулися 1410 осіб. У 10 з них запідозрили меланому, а ще у 30 осіб – базаліому (рак шкіри).

“Окрім того за три дні було оглянуто 435 осіб лікарями-дерматологами. Виявлено псоріаз – у 26 осіб, червоний плоский лишай – у 3 осіб, екзему – у 28 осіб, оніхомікоз – у 9 осіб, грибкові ураження шкіри – у 11 осіб, кератому – у 120 осіб, атопічний дерматит – у 13 осіб”, – повідомляє Управління охорони здоров’я франківської міськради.

У випадках, коли була потреба встановити точний діагноз, відвідувачів скеровували в лабораторії або в обласний дерматовенерологічний диспансер. Всім іншим – були надані рекомендації щодо подальшого лікування.

З наступного тижня лікарі клініки “БРАСС. Здорова шкіра” та міських поліклінік продовжуватимуть огляди вчителів і школярів міста та студентів і викладачів ВНЗ міста на предмет захворювань шкіри.

“Управління охорони здоров’я міської ради закликає мешканців Івано-Франківська свідомо і відповідально ставитися до свого здоров’я! Впродовж травня прийдіть до лікаря дерматолога і обстежте свої родимки!”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...