Під Києвом відкрився зоопарк в стилі Disney (ФОТОФАКТ)

Автор: Турій Роман

18 Тра, 2015 11:27

Під Києвом відкрився зоопарк в стилі Disney (ФОТОФАКТ)

Під Києвом у селі Демидів відкривається новий зоопарк «ХII Місяців». У новому зоопарку можна побачити екзотичних тварин, яких немає в жодному іншому зоопарку України: мар і трубкозубів.

На території зоопарку проживає більше 100 тварин – ведмеді, верблюди, полярні вовки, білі леви і тигри, носоріг, жирафи, рисі, пуми, росомахи, гієни і багато-багато інших звірів.

Як вдалося дізнатися журналістам, що побували на території зоопарку, у звіринці вже поселилися білий полярний вовк на ім’я Вилков, камчатські ведмеді-двійнята Тобі і Куба, а також верблюд Льоша – який не любить чоловіків, але обожнює жінок.

Директор зоопарку каже, що за тваринами спостерігають компетентні люди з відповідною освітою: зоологи та ветеринари (всього близько 50 осіб). Для тварин створені максимально наближені до природних місця для перебування, аж до вентиляції повітря і температури в приміщеннях. Тварини були придбані в Київському та Миколаївському зоопарках, приватних закладах, Чехії та інших місцях, але жоден звір не взятий з дикої природи – всі адаптовані до спілкування з людьми.

Зоопарк дивує і своїм оформленням. Візитівка зоопарку – замок, з заставок мультфільмів студії Disney. За його основу взято справжній палац Нойшванштайн, розташований в Баварії. Поруч із замком – озеро, в яке вже запустили осетрів, де дорослим можна буде ловити рибу. Крім того, на території звіринця спорудили дитячі майданчики, кімнати матері і дитини та ресторан.

Джерело: tochka.net

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...