Під міську раду прийшли мешканці, яких обманули зі встановленням автономного опалення (додано ФОТО)

Автор: Людмила Баран

03 Nov, 2014 14:58

Під міську раду прийшли мешканці, яких обманули зі встановленням автономного опалення (додано ФОТО)

Іванофранківці хочуть добитися узаконення їхніх рішень про відключення від централізованого опалення, щоб не платити за нього. 

У списку в мітингувальників – майже сотня іванофранківців, яких обманула фірма “Екватор ІФ”. Не лише окремі сім’ї постраждали, але й цілі будинки. Наприклад, на вулиці Незалежності – цілий будинок, на  вулиці Парковій 18, А – цілий стояк.

 Декотрим людям зробили опалення. В інших людей взяли гроші і не встановили його. Власник фірми щез. Ошукані мешканці зверталися у правоохоронні органи, писали заяви. Відповідь прийшла тільки з прокуратури про те, що почалося слідство.

“Мені це опалення потрібно було, бо в мене була хвора дитина. Я ходив по всіх інстанціях: Теплокомуненерго, міська рада. Ніхто мені нічого не давав. Одна людина з Білого дому цього, яка тут працює, направила мене до цього директора – Олексина Віталія Григоровича –  і сказала, що він все зробить. Я до нього звернувся, і, можна сказати, довіряв до останнього”, – розповів Володимир Кравців, мешканець вулиці Миколайчука.

Чоловік приніс до міської ради документи, які йому видала фірма – з їхнього вигляду не можна визначити, чи вони фальшиві. Є мокрі печатки міської ради, фірми та Теплокомуненерго.

“Мені сказали: “Ось акт, я його відношу в Теплокомуненерго, і через місяць в тебе будуть всі документи”. Свою печатку в Теплокомуненерго визнали, в міській раді не визнають, кажуть, що вона не дійсна. У Теплокомуненерго кажуть шукати рішення в міській раді”, – розказав Володимир Кравців. – Я хочу, щоб мені більше не приходили платіжки з Теплокомуненерго, щоб я платив за лічильником, щоб в мене було все легально. Щоб я жив, як всі нормальні люди. І так всі ті, хто тут зібрався”.

Інша жінка розповідає, що цей же шахрай обманював мешканців з продажем квартир. На вулиці Довженка, 9Б Олексин  подвійно продав 20 квартир. В декотрих люди вжепочали робити ремонти, а їх хочуть виселяти.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry