Під міську раду прийшли мешканці, яких обманули зі встановленням автономного опалення (додано ФОТО)

Автор: Людмила Баран

03 Nov, 2014 14:58

Поділитись публікацією
Під міську раду прийшли мешканці, яких обманули зі встановленням автономного опалення (додано ФОТО)

Іванофранківці хочуть добитися узаконення їхніх рішень про відключення від централізованого опалення, щоб не платити за нього. 

У списку в мітингувальників – майже сотня іванофранківців, яких обманула фірма “Екватор ІФ”. Не лише окремі сім’ї постраждали, але й цілі будинки. Наприклад, на вулиці Незалежності – цілий будинок, на  вулиці Парковій 18, А – цілий стояк.

 Декотрим людям зробили опалення. В інших людей взяли гроші і не встановили його. Власник фірми щез. Ошукані мешканці зверталися у правоохоронні органи, писали заяви. Відповідь прийшла тільки з прокуратури про те, що почалося слідство.

“Мені це опалення потрібно було, бо в мене була хвора дитина. Я ходив по всіх інстанціях: Теплокомуненерго, міська рада. Ніхто мені нічого не давав. Одна людина з Білого дому цього, яка тут працює, направила мене до цього директора – Олексина Віталія Григоровича –  і сказала, що він все зробить. Я до нього звернувся, і, можна сказати, довіряв до останнього”, – розповів Володимир Кравців, мешканець вулиці Миколайчука.

Чоловік приніс до міської ради документи, які йому видала фірма – з їхнього вигляду не можна визначити, чи вони фальшиві. Є мокрі печатки міської ради, фірми та Теплокомуненерго.

“Мені сказали: “Ось акт, я його відношу в Теплокомуненерго, і через місяць в тебе будуть всі документи”. Свою печатку в Теплокомуненерго визнали, в міській раді не визнають, кажуть, що вона не дійсна. У Теплокомуненерго кажуть шукати рішення в міській раді”, – розказав Володимир Кравців. – Я хочу, щоб мені більше не приходили платіжки з Теплокомуненерго, щоб я платив за лічильником, щоб в мене було все легально. Щоб я жив, як всі нормальні люди. І так всі ті, хто тут зібрався”.

Інша жінка розповідає, що цей же шахрай обманював мешканців з продажем квартир. На вулиці Довженка, 9Б Олексин  подвійно продав 20 квартир. В декотрих люди вжепочали робити ремонти, а їх хочуть виселяти.