Під стінами ОДА протестувальники вимагають завершення ремонту скандальної дороги “Яблунів-Делятин” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

10 Вер, 2018 10:58

Під стінами ОДА протестувальники вимагають завершення ремонту скандальної дороги “Яблунів-Делятин” (ФОТО)

У понеділок, 10 вересня, у Франківську під будівлею ОДА зібралися протестувальники з Делятина.

Читайте також: У селі на Городенківщині запрацювала амбулаторія сімейної медицини (ФОТО)

Як раніше інформувала “Галка”, тривалий час люди блокували дорогу “Яблунів-Делятин”, вимагаючи давно обіцяний ремонт вказаного автошляху. А наприкінці червня цього року скандальну дорогу таки почали ремонтувати.

Втім, за словами протестувальників, люди обурені призупиненням робіт і невиконанням обіцянок облдержадміністрації щодо фінансування ремонтних робіт.

Учасники акції протесту принесли металеву бочку під стіни ОДА, й били по ній палицею, згадуючи часи Майдану. Після того протестувальники перемістилися у кабінет першої заступниці голови ОДА Марії Савки.

“Ми на зборах у голови ОДА Олега Гончарука клали вимогу профінансувати ремонтні роботи в сумі 80 мільйонів. Гончарук погодився. Але профінансували лише 40 мільйонів і додаткових 20. Але, як бачимо, не хочуть профінансувати ще тих 20 мільйонів. Ми хочемо, щоб влада виконала те, що пообіцяли. Знайдіть ще тих 20 мільйонів. Чітка вимога до Гончарука: “Зроби те, що обіцяв на минулих зборах”!”, – кажуть протестувальники.

Представник фірми “ПБС” каже, що роботи відновлять через 10-15 днів, але фірмі потрібні ще 20 мільйонів на їх виконання.

“Ми не почнемо ці роботи ні завтра, ні післязавтра. Ми їх почнемо через днів 10-15. Роботи будуть виконані вчасно. Це ми гарантуємо. Робота ведеться постійно і правильно, але нам потрібно цих 20 мільйонів”.

Марія Савка заявила учасникам акції протесту, що ті умови, що обговорювалися раніше, будуть виконані і ремонт дороги завершиться в термін. Однак протестувальники відповіли, що у протоколі зборів з головою ОДА було записано, що кошти знайдуть протягом червня-липня, а наразі вже вересень.

Після цього обурені мешканці почали вигукувати “Ганьба!” та “Савку у відставку!”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сьогодні у Франківську погрожують перекрити дороги в центрі міста (ВІДЕО)

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry