Під виглядом біженців на Прикарпаття прибувають шахраї

Автор: Людмила Баран

19 Jun, 2014 10:39

Поділитись публікацією
Під виглядом біженців на Прикарпаття прибувають шахраї

Керівники районних штабів області та волонтери, що допомагають переселенцям зі Сходу та Криму, повинні особливо ретельно перевіряти дані осіб, які прибувають.

Про це йшла мова 18 червня під час наради з координаторами районів – керівниками робочих груп щодо забезпечення тимчасового перебування на території області осіб з південно-східних регіонів та АР Крим.

Координаційна рада з питань надання допомоги населенню під час надзвичайних ситуацій зафіксувала випадок, коли людина з фальшивими документами об’їхала всю область, у кожному районі вимагаючи для себе допомоги, хоча насправді не прибула зі східних регіонів України.

Керівників  робочих груп щодо допомоги біженцям попередили, що під виглядом втікачів від небезпечної ситуації на Сході в Івано-Франківську область можуть прибувати провокатори й аферисти.

Тому працівникам районних штабів Координаційної ради порадили ретельно збирати і перевіряти дані про новоприбулих. Водночас використовувати інформацію про біженців тільки для роботи і не передавати їх стороннім особам, які можуть використати її для нечесних цілей.