Підготуватися до Великодня заздалегідь: ексклюзивні пам’ятники з білого мармуру і скла пропонують прикарпатцям у салон-магазині “Граніт” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

25 Jan, 2023 09:01

Поділитись публікацією
Підготуватися до Великодня заздалегідь: ексклюзивні пам’ятники з білого мармуру і скла пропонують прикарпатцям у салон-магазині “Граніт” (ФОТО)

Цьогоріч найголовніше християнське свято – Великдень – припадає на 16 квітня. А весь другий тиждень після Великодня в українській традиції загалом поминальний: люди приходять на могили до покійних родичів та віддають їм шану.

Але перед цим на кладовищах прибирають, приводять могили в належний стан, встановлюють пам’ятники, облаштовують меморіальні комплекси. Щодо встановлювання пам’ятників, то не варто відкладати цю справу аж до Великодня: якщо зробити замовлення вже зараз, то не потрапите в ситуацію, коли майстерні найбільш завантажені й треба довго чекати своєї черги та вільної дати.

Релокований з Маріуполя салон-магазин та майстерня пам’ятників “Граніт” за кілька місяців на Прикарпатті здобув хорошу репутацію. Мешканці Франківська, Надвірної та інших міст і сіл області вже встигли переконатися та рекомендують “Граніт”, адже фахівці салону якісно та вчасно виконують роботу. А також презентують для прикарпатців ексклюзивні рішення, пише “Галка”.

Наприклад, зараз є можливість замовити пам’ятники, виготовлені з білого італійського мармуру. Ще в давнину цей камінь використовували, щоб створювати скульптури та споруджувати храми. Вироби з білого мармуру виглядають незвичайно та навіть елітно, завжди виділяються на тлі інших. Пам’ятники, зроблені з цього каменю, виходять красивими та надійними, а головне – вони можуть зберегти свій зовнішній вигляд дуже багато років. 

Серед переваг та особливостей білого мармуру можна виділити:

  • довговічність і високу якість;
  • легку обробку матеріалу;
  • повну водонепроникність;
  • екологічну чистоту;
  • красу та позитивний магнетизм каменю.

Салон-магазин “Граніт” створить на ваше замовлення естетичний білий мармуровий монумент, який буде виявом пошани та любові до померлого. Проте радимо робити замовлення якнайшвидше, бо черга на виготовлення та встановлення формується вже зараз, а пам’ятники з білого мармуру в меморіальній архітектурі користуються великим попитом.

Також нагадаємо, що салон-магазин “Граніт” презентував на Івано-Франківщині унікальну для України технологію пам’ятників зі скла. Скляні та кольорові меморіали на кладовищах допомагають зберігати дійсно найтепліші спогади про своїх втрачених близьких. І тому стали популярними в Європі, а зараз це ноу-хау все більше поширюється і на Франківщині.

Стели пам’ятників від салону “Граніт” можна виконати повністю зі скла чи поєднати його з гранітною основою у будь-якому співвідношенні. Завдяки унікальній технології виготовлення і монтажу, пам’ятники зі скла міцні і не поступаються гранітним. А гарантія, що фото на пам’ятнику зі скла не вигорить на сонці – 40 років.

Звісно, є і звичайніше, але від того не менш якісне та гарне рішення: у майстерні “Граніт” можуть виготовити пам’ятник з граніту. Завдяки тому, що компанія має доступ до гранітного кар’єру, ціни тут – дійсно одні з найдешевших. А сам граніт – дуже щільний, міцний, довговічний і красивий камінь, має багато кольорів. Крім того, за бажанням клієнтів, компанія може облаштовувати цілі меморіальні комплекси.

Пам’ятники можна обрати з каталогів або ж вам його виготовлять за унікальними ескізами, з ексклюзивним письмом. До речі, з салоном “Граніт” працює найкращий художник України та Європи, засновник та адміністратор Спільноти ретушерів України Максим Кожан. Зображення на монументах виходять реалістичними й естетичними.

У салон-магазині “Граніт” пропонують знижки для пенсіонерів та сімей загиблих у війні з окупантами.

“Щоб людям було простіше своїм близьким віддати шану, то робимо так, щоб цінова політика була дешевшою, а якість кращою”, – каже “Галці” керівник компанії Валерій Віталійович.

Також додає – тут цінують кожного клієнта та підходять до роботи з душею.

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 87.
Номери телефонів: 068 548 99 96, 068 548 75 78.

Офіційний сайт салон-магазин “Граніт”: https://granit-ukr.com.ua/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Заморожені” ціни, знижки пенсіонерам та економія часу: чому вигідно заздалегідь замовити пам’ятник у салон-магазині “Граніт”

партнерська публікація