Підопічні франківського геріатричного пансіонату відвідали музей Степана Бандери (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

16 Aug, 2021 09:34

Підопічні франківського геріатричного пансіонату відвідали музей Степана Бандери (ФОТО)

Підопічні Івано-Франківського геріатричного пансіонату побували на екскурсії у історико-меморіальному музеї Степана Бандери у селі Старий Угринів.

Читайте також: Буде скорочення і забудова? Медики виступають проти об'єднання наркодиспансеру на Млинарській і психлікарні "на Чукалівці"

Зокрема побачили уцілілу кімнату священичої резиденції, в якій проживала родина Бандерів з 1906 по 1933 роки, оглянули експозицію музею та прослухали цікаву розповідь про родину Бандерів.

Про це інформує “Галку” пресслужба Івано-Франківського геріатричного пансіонату.

«Сказати, що поїздка просто сподобалася – це не те слово. Це суцільне задоволення. Я прожив на світі 68 років, звісно що багато чув про Степана Бандеру. Але побувати в домі, де він народився, побачити усе на власні очі… Навіть у голові не вкладається, як у простому, невеликому селі народилася і виросла людина, яка змогла змінити історію усієї України. Адже Степан Бандера – людина, яку знають у всьому світі, шанують і поважають. Я дуже радий, що зміг поїхати на таку екскурсію», – каже Зеновій Дебренчук.

Підопічні геріатричного пансіонату побачили справді унікальні матеріали, які зберігаються в експозиції музею.

«Однозначно, такі поїздки потрібні. Тим більше, що через карантинні обмеження мешканці геріатричного пансіонату досить тривалий час не мали змоги десь бувати. Поїздка до музею Степана Бандери досить символічна, адже незабаром ми святкуватимемо 30-річчя незалежної України. Серед учасників екскурсії був найстарший мешканець нашого закладу – 94-річний Олексій Дмитраш, який колись і сам був учасником визвольної боротьби. Потрібно проводити не лише розважальні, але й пізнавальні, освітні і патріотичні заходи, тим більше – такі подорожі є дуже цікавими для наших підопічних», – наголосив директор геріатричного пансіонату Віталій Яворський.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry