Підопічні івано-франківського “Карітасу” побували на прощі в Погоні

Автор: Людмила Баран

06 Oct, 2014 17:39

Поділитись публікацією
Підопічні  івано-франківського “Карітасу” побували на прощі  в Погоні

Зі своїми труднощами до Матері Божої Погінської звернулися молоді люди з фізичними та інтелектуальними обмеженнями, якими опікується Івано-Франківський “Карітас”.

Люди з обмеженими можливостями здійснили духовну прощу у супроводі працівників Карітасу та батьків. Учасники прощі перед від’їздом отримали настанови від сестри Софії, яка розповіла, як паломники мають себе поводити в святому місці,  повідомляє прес-служба Карітасу.

Молоді також розказали про те, що молитися перед образом Матері Божої треба з вірою – тоді навіть найскладніші проблеми дивним чином вирішуються.

На початку прощі отець Юстин, (чин святого Василія Великого) розповів про історію Чудотворної ікони, про відпустове місце та про новозведений храм Пресвятої Богородиці. Пізніше діти та батьки спільно з духівником здійнили молебень до Пересвятої Богородиці. Молодь та їх батьки приступили до святої сповіді, щоб мати нагоду очиститись від свої гріхів, та прийняли Святе Причастя.

На закінчення прощі усі присутні отримали вервички та хустинки, які були привезені з Меджугор’я. Молодь разом із супроводжуючими помолились перед Чудотворною іконою Богородиці Погінської за здоров’я усіх набувачів та працівників Карітасу, а також за донорів, які фінансують діяльність центру дозвілля соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку.

Учасники прощі кажуть, що вона залишила в їхніх серцях незабутні враження, а через очищення гріхів вселила в душі Божий мир та спокій, хоч на певний час звільнила від щоденних тягарів та турбот.

Захід відбувся в рамках проекту «Денний центр для людей з обмеженнями» та мерії, Карітас архиєпархії Відня та мерією міста Відня (Австрія).

До чудотворної ікони Матері Божої, яка знаходиться у монастирі отців Василіян у невеличкому селі Погоня Тисменицького району, приходять тисячі прочан, аби помолитися та попросити допомоги у вирішенні своїх життєвих проблем.