Підозрілі особи, дрони, безвісти зниклі: від початку війни люди звернулися до прикарпатських поліціянтів майже 60 тисяч разів

Автор: Костинюк Олександр

12 May, 2022 17:07

Поділитись публікацією
Підозрілі особи, дрони, безвісти зниклі: від початку війни люди звернулися до прикарпатських поліціянтів майже 60 тисяч разів

З початку воєнних дій на території України кількість дзвінків на лінію “102” суттєво зросла.

Оператори спецлінії — це ті люди, з якими першочергово спілкуються громадяни. Їхня робота надзвичайно відповідальна і психологічно важка, а особливо в теперішній, нелегкий час. Суттєве збільшення навантаження не впливає на якість роботи. Поліцейські реагують на кожне повідомлення, надають необхідну допомогу, припиняють правопорушення та розкривають злочини.

Про це пише “Галка” з посиланням на поліцію Прикарпаття.

Так, лише 11 травня до поліції Івано-Франківщини надійшло близько 600 звернень громадян. Загалом упродовж війни прикарпатські поліцейські відреагували на 57 115 повідомлень, що надійшли на спецлінію «102».
 
Звернення, які надходять до поліції, здебільшого інформаційного характеру. Також люди активно повідомляють про виявлення підозрілих осіб та транспортні засоби, ворожі мітки, дрони, пошук безвісти зниклих громадян та вчинення інших правопорушень.
 
Абсолютно всі повідомлення перевіряються, на виклики виїжджають екіпажі. Ситуація в області контрольована та стабільна.
 
“Працівники поліції продовжують виконувати свої обов’язки в посиленому режимі заради спокою та безпеки місцевих жителів”, – йдеться в повідомленні.
 
Нагадаємо, що для громадян цілодобово працює поліцейська спецлінія “102”, а також продовжує працювати додатковий телефон: +380638410411.
 
Можна також писати повідомлення на сторінку «Поліція Івано-Франківської області» за посиланням https://www.facebook.com/frankivsk.police/ чи звернутись у чат-бот @ifpolice_bot Telegram.