Підписання меморандуму із рухом ЧЕСНО не заважає Шевченкові використовувати адмінресурс

Автор: Турій Роман

07 Жов, 2014 15:08

Підписання меморандуму із рухом ЧЕСНО не заважає Шевченкові використовувати адмінресурс

Кандидат в народні депутати по 83 мажоритарному округ Олександр Шевченко вирішив співпрацювати із рухом ЧЕСНО, із приводу цього навіть були підписані відповідні домовленості.

Читайте також: Депутати облради після суперечок вирішили вимагати перевиборів у 87 окрузі (ФОТО)

Разом з тим, такий «нюанс», як співпраця із ЧЕСНО не заважає Шевченкові порушувати законодавство і використовувати адмінресурс.

Зокрема саме так оцінюють спільну прес-конференцію Олександра Шевченка та голови Івано-Франківської ОДА Олега Гончарука із приводу ремонту Набережної в ОПОРІ.

«На мою думку, заяви посадових осіб облдержадміністрації щодо ролі кандидата Шевченка у цьому проекті, проведення у робочий час спільної прес-конференції кандидата і голови ОДА  мають ознаки застосування адміністративного ресурсу у виборчому процесі – наголошує Іван Маруняк, координатор Громадянської мережі ОПОРА на Івано-Франківщині. – До такого висновку підштовхує факт, що фірма, яку посадовці  у своїх публічних заявах де-факто пов’язують із кандидатом у депутати, напередодні виборів отримує резонансне в територіальній громаді замовлення на ремонт дороги від ОДА. Натомість,  процес ремонту дороги стає вагомим приводом для згадування в інформаційному просторі прізвища окремого кандидата в позитивному ракурсі».

Нагадаємо, співзасновник руху ЧЕСНО Світлана Заліщук йде в парламент по спискам Блоку Петра Порошенка, знаходиться у прохідній частині списку.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...