Підприємці Івано-Франківська можуть придбати газ про запас за «літньою» ціною

Автор: Застава Максим

23 Жов, 2019 09:20

Підприємці Івано-Франківська можуть придбати газ про запас за «літньою» ціною

Опалювальний сезон ось-ось розпочнеться. Експерти прогнозують зростання ціни на блакитне паливо в межах 25%.

Незалежний енергетичний провайдер ETG.UA в Івано-Франківській області пропонує зафіксувати вартість газу для підприємств на весь осінньо-зимовий період за «літньою» ціною.

Нова послуга провайдера – закупівля газу про запас – покликана працювати «на клієнта» і в його інтересах. Компанія ETG.UA – єдиний провайдер в Україні, який працює за форвардними контрактами та пропонує підприємствам закуповувати газ за вигідною «літньою ціною» на весь опалювальний період.  

Як розповіли в компанії, саме зараз, до середини жовтня, склалася оптимальна ситуація, щоб скористатися цією послугою провайдера. Тим паче, що в Україні знову переглянули ціну на газ. У порівнянні з серпнем тариф знизився на 3,4%. Але така рекордно низька вартість протримається лише до початку опалювального сезону. Потім ціна на природний газ ризикує значно підвищитися!

ETG.UA пропонує два варіанти оплати цієї послуги. Перший – 100% передоплата. Для середнього і малого бізнесу, на думку провайдера, це більш ніж реальна і вигідна пропозиція в фінансовому плані. Другий варіант – внесення 25% передоплати з включенням у вартість банківського фінансування. Цей варіант більше підходить для середнього та великого бізнесу.

Авжеж, важливо довіряти своєму провайдеру енергії, особливо при закупівлях газу про запас. І ETG.UA – саме така компанія.

«В 2019 році компанії ETG.UA виповнюється 10 років! На сьогодні в нас більше 3 тисяч клієнтів по всій Україні. А колись все починалось з 12. Така позитивна динаміка доводить: ETG.UA довіряють в усіх регіонах! – говорить Володимир Кузенко, комерційний директор регіонального офісу компанії ETG.UA в Івано-Франківську – Регіональний офіс у Франківську відкрився в березні 2018 року і на сьогоднішній день налічує більше 100 клієнтів, серед яких представники деревообробної галузі, виробники керамічної плитки та інші приватні та державні організації».

Крім стандартного сезонного подорожчання і ризиків валютних коливань, компанії Івано-Франківського регіону можуть зіткнутися з додатковими викликами: вперше осінь і зиму українські підприємці зустрінуть в режимі добового балансування. Крім того, досі не підписані контракти на транзит російського газу через українську територію, що також може вплинути на ціну блакитного палива.

Адреса філіалу в Івано-Франківську: вул. Новгородська, буд. 49, офіс 301

Контактні телефони: (096) 102 36 06 або (034) 275 46 52

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry