Підприємство, яке ухилялося від сплати податків, мусить заплатити 2,6 млн гривень

Автор: Людмила Баран

01 Aug, 2014 17:49

Поділитись публікацією
Підприємство, яке ухилялося від сплати податків, мусить заплатити 2,6 млн гривень

За використання схем мінімізації івано-франківському підприємству доведеться сплатити до бюджету 2,6 млн.грн.

Під час перевірки одного з підприємств обласного центру працівники ДПІ у м. Івано-Франківську виявили спробу мінімізувати податкові надходження, повідомляють у ГУ Міндоходів.

Зокрема, з метою ухилення від сплати податків у минулому році підприємство у своїй діяльності використовувало як постачальника матеріалів одне з фіктивних київських підприємств.  У цього контрагента не підтверджено реальність часу здійснення операцій, місцезнаходження майна, виробничо-складських та кадрових ресурсів, які економічно необхідні для виконання такого постачання.

Сума безтоварної операції від київського постачальника склала 4,2 млн.грн.

За використання схем мінімізації та спроби ухилитися від сплати податків івано-франківському підприємству донараховано 0,4 млн.грн. податку на прибуток та майже 1 млн.грн. авансових платежів з цього податку, а також 0,4 млн.грн. податку на додану вартість. Загалом сума донарахувань склала більш як 1,7 млн.грн., а сума штрафних санкцій – 0,9 млн.грн.

Із такими донарахуваннями підприємство погодилося, визнавши, тим самим їхню небезпідставність. Тож найближчим часом бюджет поповниться на суму «недоплачених» державі податків.