Підприємці франківська активно виступають проти заборони продажу алкоголю вночі (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

23 Aug, 2018 12:10

Поділитись публікацією
Підприємці франківська активно виступають проти заборони продажу алкоголю вночі (ФОТО)

 У четвер, 23 серпня, в Івано-Франківську відбулися громадські обговорення на тему заборони продажу алкоголю в нічний час.

Читайте також: У Франківську поліціянти попереджали підприємців про закриття закладів: останні вийшли на протест (ФОТО, ВІДЕО)

Як писала «Галка» раніше, міськвиконком погодив проектом рішення, яке пропонує заборонити продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у місті Івано-Франківську з 22.00 до 08.00 години.

Начальниця відділу координації закупівель та цінового моніторингу Тетяна Штогрин-Коржан, розповіла про закон та те, що він стосується всіх суб’єктів господарювання, крім закладів ресторанного господарства.

Представник ІФООПРО Сергій Чирва зазначив, що якщо дане рішення вступить в силу, то весь алкоголь почнуть продавати у не офіційних наливайках.

“Це пряме перешкодження нашій діяльності, якщо ви забороните продаж, то весь алкоголь піде в підпілля, до якихось таксистів і підворотень”, – зазначив Чирва.

Приватний підприємець Максимів – власник магазину “Золота Рибка”, зазначив, що вони змушені торгувати в ночі, оскільки в день мати гарний прибуток їм заважають великі супермаркети.

“Мешканці міста звикли ходити до супермаркетів, а не до малих магазинів, тому основний наш прибуток припадає на ніч, коли такі супермаркети закриті”, – розповідає підприємець.

Мета проекту – попередження вживання слабоалкогольних та алкогольних напоїв серед населення (в тому числі підлітків, молоді) і впорядкування їх продажу в роздрібній торговій мережі міста.

Власники малих магазинів говорять, що вони будуть змушені закрити магазини, тому що прибуток магазину буде мізерним і просто не буде чим платити заробітну плату працівникам.