Підприємці міста вийшли на протест, аби осудити політику державної влади (ФОТО + ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

18 Гру, 2015 09:43

Підприємці міста вийшли на протест, аби осудити політику державної влади (ФОТО + ВІДЕО)

Зранку 18 грудня під стінами “Білого дому” в Івано-Франківську відбувся мітинг проти антинародної економічної політики Уряду.

Його організували і провели підприємці обласного центру.

Вони засудили антинародну політику центральної виконавчої та законодавчої влади України. Кажуть – заморозивши ріст зарплат та пенсій, знецінивши гривню, необгрунтовано піднявши ціни на газ, тепло і електрику, чиновники й далі погіршують життя українців. Відтак вимагають:

1.Кожна українська родина має отримувати такі доходи, щоб мати можливість самостійно оплачувати комунальні послуги. Вимагаємо встановити мінімальну пенсію та зарплату не нижче реального прожиткового мінімуму і скасувати субсидії, які принижують людську гідність і є корупційним коритом монополістів.
2.Вимагаємо встановити ЄСВ у розмірі 20% від мінімальної заробітної плати для платників єдиного податку 1,2 та 3 груп, річний ліміт доходу у розмірі 600000, 2000000 та 10000000 гривень, відповідно. Після цього, ввести Мораторій на зміни до податкового законодавства, стосовно спрощеної системи оподаткування, як мінімум, на 3 роки.
3.Вимагаємо фінансувати державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування виключно за рахунок доходів державних та комунальних підприємств.
4. Вимагаємо відставки Уряду та дострокових виборів Верховної Ради України. Ці державні інституції не здатні забезпечити достойний рівень життя українців, провести обіцяні реформи, погрузли у чварах, корупція як процвітала так і процвітає на всіх рівнях, та й ще саме вони забезпечують комфортне життя окупантів, поставляючи на загарбані території енергоносії.

На акцію прийшло близько 15-ти підприємців з усіх ринків, кількох торгових центрів та громадських організацій. Організатори зізнаються – очікували більше протестантів, але, очевидно, багато хто не прийшов, бо дізнався, що сенсаційних змін до Податкового кодексу у цьому році вже не внесуть.


Broadcast live streaming video on Ustream

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry