Підприємтву не вдалося приховати підпільну діяльність від податківців Прикарпаття

Автор: Турій Роман

16 Jul, 2014 07:48

Поділитись публікацією
Підприємтву не вдалося приховати підпільну діяльність від податківців Прикарпаття

У червні працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів в Івано-Франківській області викрито факт умисного ухилення від сплати податків одного з підприємств Івано-Франківська, по якому зареєстровано кримінальне провадження  за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України. Орієнтовна сума несплачених податків до бюджету складає понад 600 тис. гривень.

Досудовими розслідуваннями встановлено, що підприємством тривалий час надавалися послуги з виробництва, реставрації та ремонту сільськогосподарського обладнання. Робітники, які залучалися до виробничого процесу, виконували роботу без офіційного працевлаштування та отримували заробітну плату в «конвертах». А щоб приховати отримані доходи, службові особи підприємства подавали податкову звітність про відсутність показників господарської діяльності.

За даним фактом слідчими ГУ Міндоходів внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань з метою повного розкриття злочину, встановлення всіх обставин його вчинення та притягнення винних осіб до відповідальності.