Підприємець шість разів ввів в оману директора КП “Комфортний дім”, – вирок суду

Автор: Вадим Войтик

12 Жов, 2023 12:09

Поділитись публікацією
Підприємець шість разів ввів в оману директора КП “Комфортний дім”, – вирок суду

Франківського підприємця визнали винним у шахрайстві при облаштуванні укриттів в житлових будинках на замовлення комунального підприємства “Комфортний дім“.  

Про це йдеться у вироку суду, який є в розпорядженні “Галки”. 

Суд встановив, що підприємець “заволодів чужим майном шляхом обману (шахрайство), а також використав завідомо підроблені документи при облаштування споруд цивільного захисту найпростішого укриття та пунктів обігріву”, зокрема, в будинках по вул. Івасюка, 46, Миколайчука, 16, Молодіжна, 56, Вовчинецька, 195.

При цьому в поданих для оплати документах, як встановила експертиза, подавалися завищені обсяги виконання робіт або роботи, які взагалі не проводилися. Через це чоловіку вдалося привласнити понад 13 тисяч гривень. 

Водночас директор комунального підприємства, “будучи введеним в оману щодо виконання будівельних робіт у повному обсязі“, підписував подані підприємцем акти та проводив виплату коштів.

Обвинувачений “повністю визнав себе винуватим у вчиненні інкримінованих кримінальних правопорушень та надав суду показання, що дійсно за обставин зазначених в обвинувальному, шляхом обману заволодів грошовими коштами КП “Комфортний дім” та використав для цього завідомо підроблені офіційні документи“.

“Він розуміє, що вчинив неправильно, йому дуже прикро за свою поведінку та вчинок. З матеріалами досудового розслідування ознайомлений, їх не оспорює, у вчиненому щиро кається, просить не досліджувати усі докази, а обмежитися його допитом”, – йдеться в тексті вироку.

Враховуючи щире каяття та відшкодування заподіяної шкоди, суд призначив підприємцю покарання у виді штрафу в розмірі 51000 (п`ятдесят одна тисяча) гривень 00 копійок. 

За даними системи Prozorro угоди на облаштування згаданих укриттів без проведення тендерів були укладені з франківським підприємцем Степаном Гутаком.

Як писала “Галка”, первісно поліція розслідувала ймовірну розтрату бюджетних коштів, а посадовців КП “Комфортний дім” вважали співучасниками цього злочину. 

Директором КП “Комфортний дім” є Василь Скиданчук.

Читайте також: “Комфортний дім” працює на економічно необґрунтованому тарифі, – Смушак (ВІДЕО)