Підприємці з прифронтових регіонів побачили, як працює успішний бізнес на Рогатинщині (ФОТО)

Автор: Назарій Боднарчук

19 Aug, 2022 13:52

Поділитись публікацією
Підприємці з прифронтових регіонів побачили, як працює успішний бізнес на Рогатинщині (ФОТО)

У четвер, 18 серпня, представники малого та середнього бізнесу з восьми прифронтових регіонів України ознайомилися з успішними фермерськими господарствами на Рогатинщині.

Таку поїздку організувала для них Івано-Франківська торгово-промислова палата у рамках проекту «Розвиток бізнес-сектору України», який реалізовується за підтримки американського фонду USAID, пише Галка.

Керівниця проекту Леся Круп’як розповідає, шо головна ідея проєкту – допомогти релокуватися бізнесу, який працює близько біля фронту.

“Оскільки Івано-Франківщина тилова область, то тут безпечно зробити такі бізнес-тури для представників прифронтових територій. Аби налагодити міжрегіональну співпрацю та ознайомити з особливостями ведення бізнесу в нашій області, знайти партнерів та нові ідеї. Це перший такий тур. Загалом їх має бути вісім”, – розповіла Галці жінка.

Агропідприємці відвідали село Чесники, де на власні очі побачили як працюють одразу два підприємства.

Мова йде про сільськогосподарський виробничий кооператив імені М. Грушевського, де виробляють екологічно чисте коров’яче молоко. Також побували у кооперативі «Еком», де варять відомий на всю Україну чесниківський сир.

Родзинкою поїздки став візит на поля фермерського господарства БЕСТ БЕРРІ, яке вирощує ягоди – малину та лохину. Учасники туру мали змогу побачити на власні очі чи не найбільшу в Україні плантацію лохини у селі Колоколин (на 13 гектарів) та дізнатися секрети успішного бізнесу від власника Володимира Князевича.

Сергій Долгопольський двічі переселенець. У 2014 переїхав з Донецька у Краматорськ, де мав власну сироварню, а у 2022 з Краматорська у Франківськ. Зараз хоче відновити виготовлення сиру у Франківську. Його цікавили виробники молока, тому вирішив з’їздити у тур на Рогатинщину.

“Мені потрібна якісна сировина. На одній із ферм, де ми були, знайшов таке. Розговорився з власником, він може привозити молоко в Івано-Франківськ. Навіть більше, запропонував приміщення у Франківську, адже має там цех”, – поділився враженнями від поїздки Сергій Долгопольський.