Підрядник стягнув через суд борг з Департаменту комунгоспу. Раніше там казали, що боргів не мають

Автор: Вадим Войтик

01 Бер, 2024 13:04

Поділитись публікацією
Підрядник стягнув через суд борг з Департаменту комунгоспу. Раніше там казали, що боргів не мають

Господарський суд видав наказ про стягнення з Департаменту інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради заборгованості за укладеною у червні 2022 року угодою. 

Інформація міститься в судовому реєстрі

Стягувачем є івано-франківське ТОВ “Урбан Консалтинг”. Суд наказав стягнути 25 000 грн заборгованості, 3 550 грн витрат на правничу допомогу та 302 грн 80 коп. судового збору.

За даними системи Prozorro договір на відповідну вартість було укладено на виконання інженерно-геодезичних вишукувань за проєктом “Організація дорожнього руху з влаштуванням кільцевої розв’язки на вулиці Івасюка в районі готелю “Легенда”.

Створення там кільцевої розв’язки анонсував у січні 2022 року заступник міського голови Михайло Смушак. Станом на 2024 рік фактичні роботи з будівництва не виконувалися. 

Загалом “Урбан Консалтинг” уклав з Департаментом інфраструктури 20 договорів на суму в 1,13 млн грн

Як писала “Галка”, у жовтні 2023 року департаменти міськвиконкому стверджували, що в них відсутня заборгованість перед підрядними організаціями.  

З метою виконання судових рішень про повернення боргів підрядникам у 2022 році Івано-Франківська міська рада була вимушена затвердити Програму забезпечення виконання рішень суду щодо безспірного списання коштів.

Читайте також: “Комфортний дім” працює на економічно необґрунтованому тарифі, – Смушак (ВІДЕО)