Підробка документів та неякісні матеріали: в СБУ розповіли, що шукали на Буковелі та в ПБС (ФОТО)

Автор: Турій Роман

20 Вер, 2018 22:49

Підробка документів та неякісні матеріали: в СБУ розповіли, що шукали на Буковелі та в ПБС (ФОТО)

Як інформувала “Галка” раніше, вдень 20 вересня представники центрального управління Служби безпеки України влаштували обшуки на туристичному комплексі “Буковель”.

Там, за місцем реєстрації низки підприємств, зокрема фірми “ПБС”, шукали необхідні для слідства документи.

Як інформує прес-служба СБУ, співробітники викрили масштабну протиправну схему привласнення коштів Дорожнього фонду. Оперативники спецслужби задокументували, що чиновники Служби автомобільних доріг під час тендерних закупівель «санкціонували» використання комерсантами неякісних будівельних матеріалів, що призвело до передчасного руйнування дорожнього покриття.

У межах розпочатого досудового розслідування правоохоронці встановили, що посадовці комерційних структур, задіяних у схемі, використовували у документації підроблені атестати виробництва асфальтобетонних сумішей. «Дозволи» підприємців були нібито зареєстровані в органі з добровільної сертифікації дорожньо-будівельних матеріалів ДП «Дорожній контроль якості». Таким чином, зловмисники підтверджували наявність у них відповідної матеріально-технічної бази, зокрема асфальтобетонних заводів, необхідних для проходження кваліфікаційного відбору та перемоги у відкритих конкурсних торгах. Досудове слідство встановило, що необхідна сертифікація заводів фактично не здійснювалася та відповідні атестати комерсантам не видавалися. Через відсутність реальних атестованих асфальтобетонних заводів роботи виконувалися з використанням матеріалів сумнівного походження, що призвело до передчасного руйнування дорожного покриття. Натомість, за затвердженими актами виконаних робіт матеріали оплачувалися за нормативами високої якості. У рамках розпочатого кримінального провадження, відкритого за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, правоохоронці проводять санкціоновані слідчі дії.

Як відомо, під час обшуків нардеп Олександр Шевченко, котрий назвав себе “колишнім керівником і можливо засновником тих фірм, які обшукують” звинуватив у обшуках президента Петра Порошенка. 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry