Підсумки ночі: Росія стала найбільш “підсанкційною” країною у світі, щомісячні 30 тисяч гривень строковикам, 1,7 мільйона біженців залишили Україну

Автор: Застава Максим

08 Mar, 2022 07:33

Поділитись публікацією
Підсумки ночі: Росія стала найбільш “підсанкційною” країною у світі, щомісячні 30 тисяч гривень строковикам, 1,7 мільйона біженців залишили Україну

Розпочато тринадцяту добу героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Противник продовжує наступальну операцію, але темп просування його військ значно уповільнився.

Так, за даними ООН, понад 1,7 мільйона біженців залишили Україну.

Більше ніж мільйон із них поїхали до Польщі. Крім того, українці їдуть до Угорщини, Словаччини, Молдови, Румунії, інших європейських країн.

Тим часом росія вже залучила майже 100% своїх сил, які вона перед вторгнення стягнула до українського кордону.

Про це пише CNN з посиланням високопоставленого представника Міністерства оборони США.

За його словами, хоча зараз боротьба між українськими та російськими силами за повітряний простір все ще триває, в України залишаються ресурси навіть у цьому аспекті.

Зокрема, Україна все ще має зенітні комплекси для захисту повітряного простору, а також у неї залишаються більшість її літаків. Також посадовець уточнив, що росія запустила по Україні вже понад 625 ракет.

Крім того, вночі стало відомо, що військовослужбовцям строкової служби у період дії воєнного стану доплачуватимуть винагороду в розмірі 30 тисяч гривень на місяць.

“Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови від 28 лютого 2022 року № 168 “Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану”, якими виключив обмеження щодо виплати військовослужбовцям строкової служби на період дії воєнного стану додаткової винагороди 30 000 гривень щомісячно”, – повідомляють на Урядовому порталі.

До слова, завдяки своїй “спецоперації” росія стала найбільш “підсанкційною” країною у світі — понад 5530 світових санкцій.

Раніше найбільше санкцій у світі було накладено на Іран – 3616 – в основному за його ядерну програму та підтримку тероризму.

Після Росії та Ірану до списку країн, що найбільш підпадають під санкції, входять Сирія, Північна Корея, Венесуела, М’янма і Куба.