Підтримка Марцінківа продовжує знижуватися, – група Рейтинг (ІНФОГРАФІКА)

Автор: Вадим Войтик

27 Nov, 2023 13:50

Поділитись публікацією
Підтримка Марцінківа продовжує знижуватися, – група Рейтинг (ІНФОГРАФІКА)

Діяльністю мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа серед місцевих мешканців задоволені майже 70% опитаних, незадоволені – 26%. Це суттєво гірше, ніж у попередні роки. 

Результати опитування оприлюднила соціологічна група “Рейтинг”, яка оцінює настрої в Івано-Франківську вже не перший рік. 

За їх даними серед переселенців задоволені діяльністю 63%, незадоволені – 15%, близько чверті – не визначилися. Його діяльністю більше задоволені старші та бідніші опитані.

Оприлюднене в червні 2023 року восьме щорічне муніципальне опитування громадської думки Міжнародного республіканського інституту також показало зменшення схвалення діяльності міського голови Івано-Франківська та суттєве збільшення кількості незадоволених його роботою. 

Найвищий рівень підтримки роботи Марцінківа соціологи зафіксували з початком повномасштабної війни. Рейтинги за 2019, 2020 та 2022 роки наведено на інфографіці.

Опитування було проведено на замовлення ГО “Агенція відновлення та розвитку” 20-30 жовтня 2023 р. Аудиторія – мешканці Івано-Франківської міської громади та переселенці, які приїхали у місто, від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю. Вибіркова сукупність: 800 респондентів – жителі Івано-Франківської міської громади, 400 респондентів – переселенці. Метод опитування: Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5% – опитування містян, не більше 4,9% – опитування переселенців.

Головне зображення створене штучним інтелектом.

Читайте також: 60 новонароджених франківців отримають від міста виплати на 1,3 млн грн: як подати заяви