Підтримка Марцінківа суттєво знизилася, – восьме муніципальне опитування

Автор: Вадим Войтик

30 Чер, 2023 16:34

Поділитись публікацією
Підтримка Марцінківа суттєво знизилася, – восьме муніципальне опитування

Восьме щорічне муніципальне опитування громадської думки Міжнародного республіканського інституту показало зменшення схвалення діяльності міського голови Івано-Франківська та суттєве збільшення кількості незадоволених його роботою. 

Про це, пише “Галка“, йдеться в повідомленні Соціологічної групи “Рейтинг”. 

Цілком схвалюють роботу Руслана Марцінківа 38%, швидше схвалюють – 34%. Для порівняння у попередньому, сьомому опитуванні роботою мера Івано-Франківська були цілком задоволені 54%, а скоріше “так” відповіли 31% мешканців міста. 

Водночас суттєво зросла частка тих, хто не задоволений роботою міського голови: 12% швидше не схвалює його діяльність, а 10% зовсім не схвалює. Для порівняння за даними сьомого всеукраїнського опитування незадоволених було 6% і 6%, а в опитуванні від 2020 року 4% і 2% відповідно. 

Таким чином у загальному рейтингу мерів України Івано-Франківськ опинився на четвертому місці після Харкова, Хмельницького та Луцька. У 2021 році Івано-Франківськ обіймав перше місце.

Результати опитування 2021 року. 

Восьме опитування було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту у 21 обласному центрі України (у Києві та обласних центрах, де безпекова ситуація дозволяла проводити опитування) з 21 квітня по 22 травня 2023 року методом особистого інтерв’ю вдома у респондентів. Всього було опитано n= 16 800 жителів України віком 18 років і старше. Дані опитування, отримані в кожному місті, було зважено за гендерно-віковими показниками з використанням даних Державної служби статистики України на 1 січня 2022 року.  Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 95% для кожного показника не перевищує +/-3,5 відсоткових пунктів. Середній коефіцієнт досяжності респондентів – 56%.

Читайте також: Фактів не встановлено: комісія Марцінківа не знайшла доказів пиятики старости Камінного