Підтримуйте ЗСУ, а ми не підведемо, відіб’ємо ворога подалі, – боєць десятої бригади “Студент”

Автор: Застава Максим

05 Aug, 2022 11:05

Поділитись публікацією
Підтримуйте ЗСУ, а ми не підведемо, відіб’ємо ворога подалі, – боєць десятої бригади “Студент”

Олег Хлібкевич із позивним “Студент” – боєць 10 гірсько-штурмової бригади – у бою рятував передусім не себе, а техніку – аби ворогу не дісталася.

Читайте також: Для бійців десятої бригади вантажівку переобладнали у мобільну лазню (ВІДЕО)

Про воїна розповіли на сторінці “Десятки” у фейсбуці, передає “Галка“.

На війні – понад 4 місяці. Та в арсеналі “Студента” – кілька важких боїв, заслужена повага від побратимів та військова нагорода.

В одному із кривавих боїв під артобстрілами, забувши про власне життя, воїн зміг зібрати необхідне обладнання й техніку.

“Щоб ворогу не дісталося та щоб вони нічого не дізнались й не знищили”, – зауважує зв’язківець.

“Студент” – сміливий та самовідданий боєць, який мовчки та на відмінно виконує свою роботу. Мінімум запитань – максимум результату.

Працюючи радіотелеграфістом, він налаштовує радіостанції, супутникові системи для воєнних цілей, системи Старлінк.

“О, Старлінк від Ілона Маска набагато полегшив зв’язок між підрозділами, – зауважує військовослужбовець. – В будь-якій точці легко й швидко його розвернути. Тому доступ до мережі та Інтернет у військових є майже всюди”.

“Студент” – цілеспрямований та впертий воїн. Це він довів під час запеклого бою в Сєвєродонецьку.

“Тримали оборону. Почався масований артобстріл. Довелося відійти з попередніх позицій, а далі вирішили стояти до кінця, тримати оборону. Разом з нашим комбатом, побратимами. Вистояли, повернули”, – каже боєць.

Військовослужбовець Олег Хлібкевич дуже сподівається, що повернення додому з Перемогою вже скоро. Бо вдома, в рідному Івано-Франківську, велика родина: мама, сестри.

“Багато родичів телефонують, хвилюються, – каже “Студент”. – Вони тримають тил. І всім на заході країни раджу підтримувати Збройні сили. Ми не підведемо. Відіб’ємо ворога подалі з Донбасу. Зупиняти необхідно тут. Не допустимо…до рідних домівок”.