Пікетувальники ночуватимуть у Білому домі, аби проконтролювати, чи отримає фірма Шевченка додаткових 20 мільйонів

Автор: Застава Максим

10 Вер, 2018 18:20

Пікетувальники ночуватимуть у Білому домі, аби проконтролювати, чи отримає фірма Шевченка додаткових 20 мільйонів

Як інформувала “Галка”, у понеділок, 10 вересня, у Франківську під будівлею ОДА зібралися протестувальники з Делятина – вимагали завершення ремонту скандальної дороги “Яблунів-Делятин”.

Читайте також: Медицина, освіта, культура, туризм: Франківщина та Донеччина комплексно співпрацюватимуть (ФОТО)

Тривалий час люди блокували у кабінеті першу заступницю голови ОДА Марію Савку та інших чиновників, а згодом – і Олега Гончарука. Люди погрожували перекрити дороги в центрі Франківська і скликати всеобласний Майдан, якщо влада не зможе виконати їхні запити до 16:00.

“Ми на зборах у голови ОДА Олега Гончарука клали вимогу профінансувати ремонтні роботи в сумі 80 мільйонів. Гончарук погодився. Але профінансували лише 40 мільйонів і додаткових 20. Але, як бачимо, не хочуть профінансувати ще тих 20 мільйонів. Ми хочемо, щоб влада виконала те, що пообіцяли. Знайдіть ще тих 20 мільйонів. Чітка вимога до Гончарука: “Зроби те, що обіцяв на минулих зборах”!”, – кажуть протестувальники.

Наразі багато людей сказали, що готові залишитися у Білій хаті на ночівлю, аби проконтролювати, чи отримає фірма Шевченка “ПБС”, котра займається ремонтом скандального автошляху, додаткових 20 мільйонів. Люди налаштовані рішуче – вони підвезли до будівлі облдержадміністрації шини і продукти.

“Потрібно залишатися не лише всередині. Є бочки, є шини, палатки, треба ще щоб Київ бачив, що люди протестують”, – каже лідер мітингувальників Микола Мединський.

У розпорядженні пікетувальників – зал облдержадміністації на першому поверсі, де вони й ночуватимуть. У вівторок, 11 вересня, акція протесту триватиме. Мединський закликав, аби ще більше людей приєдналися до акції.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry