Піски атакували бойовики. У прес-центрі АТО спростовують інформацію

Автор: Турій Роман

31 Dec, 2014 08:18

Піски атакували бойовики. У прес-центрі АТО спростовують інформацію

За інформацією Бориса Гуменюка, заступника комбата батальйону ОУН вночі у Пісках відбувся бій.

Читайте також: Франківців запрошують на онлайн-виставку вишитих картин "для душі" (ФОТО)

«Сєпари тиснуть на наші позиції з трьох сторін. 
Працюють міномети, артилерія, стрілецька зброя. 
Щойно зазнав важкого поранення в голову боєць Батальйону “ОУН” “Білий”. Побратими з Правого сектору надають йому медичну допомогу. Молимося», – говорить Гуменюк.

Цю саму інформацію на своїй сторінці у Фейсбуці підтвердила Катерина Коханівська, дружина Миколи Коханівського, комбата ОУН.

«Наші позиції обстрілюються з важкої артилерії. Є інформація, що в Веселому стоять 2 рос.танки. Також є інфа, що з усіх боків заходять диверсійні групи сепарів, що той вчорашній прорив був лише генеральною репетицією», – написала Коханівська.

Разом із тим в прес-центрі АТО спростовують цю інформацію і говорять про легкі обстріли.

Відомо, що бійці, які дислокуються у Пісках прийняли перший бій ще у понеділок. Тоді під час підсумкової прес-конференції Президент Петро Порошенко підтвердив інформацію про бій та загибель трьох українських бійців.

Окрім того, відомо, що Коханівський відмовився заводити своїх бійців у Донецький аеропорт через блок-пости сепаратистів.

«Мені як комбату ОУН запропонували завести один з підрозділів батальйону на Аеропорт. Але, умови заходу на об`єкт дещо змінились… Раніше козаки заходили на Аеропорт з боєм під обстрілом, зараз же треба пройти через сепарський блок-пост – щоби сепари все “прошмонали” залишили по одному магазину на бійця і лише потім дозволяють проїхати за місцем призначення. Ви би бачили вираз обличчя офіцера ЗСУ який мені це пропонував, йому самому було незручно через теперішні ганебні правила війни, чесний, сміливий вояк. Я відповів ми готові з боєм пройти на Аеропорт але ніхто не примусить ні мене, ні ОУНівців, маючи зброю, принижуватись перед москалями. Офіцер мене зрозумів, бо така сама ситуація з більшістю бійців та офіцерів ЗСУ. Погодились на тому що ОУН ближчим часом зайде у ту частину Аеропорту якої не торкнулось «перемир`я», – відзначив Коханівський.

Нагадаємо, що саме із селища Піски ведеться артилерійська підтримка кіборгів із Донецького аеропорту.

Відомо, що волонтери із Прикарпаття підтримують бійців, які воюють у Пісках. Наприклад волонтери із ініціативи «Свій за свого» відправляли для батальйону ОУК посилки, а волонтери із Калущини самі возили туди допомогу, проривалися по трасі, яка наскрізь прострілюється бойовиками.

Теги:
Гуменюк
Коханівський