Після розголосу Марцінків пообіцяв звільнити керівницю “Сервіс Паркування”, яка має судимість за корупцію

Автор: Андрій Макітра

21 Жов, 2023 21:47

Поділитись публікацією
Після розголосу Марцінків пообіцяв звільнити керівницю “Сервіс Паркування”, яка має судимість за корупцію

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків призначить нового виконуючого обов’язки директора КП “Сервіс паркування”, який зараз очолює ексменеджерка “UA: Карпат” Наталія Кияницька. У 2020 її затримало СБУ “на гарячому” після отримання чергового хабаря у службовому кабінеті. В коментарі “Галці” Наталя Кияницька повідомила, що працює на цій посаді вимушено.

Як пише Галка, про це міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів в ефірі на ТРК “ВЕЖА”.

Міський голова зазначив, що не призначав ексменеджерку “UA: Карпат” Наталію Кияницьку на посаду директорки комунального підприємства “Сервіс паркування” Івано-Франківської міської ради. Мер наголосив, що це зробив колишній директор КП Валерій Паланюк, який з липня 2023 року в цей час проходить військову службу.

“Дану особу, я її не призначав. Її на роботу брав керівник, який зараз воює. І на цей момент, цих два тижні, вона тимчасово виконує його обов’язки”, – розповів Марцінків.

Марцінків повідомив, що призначить іншого виконуючого обов’язки директора КП “Сервіс паркування”.

“Директор буде зараз інша людина. Але так склалося, що керівник цього комунального підприємства пішов добровольцем воювати. Буде новий директор. Мною буде призначений виконуючий обов’язків директора. На той момент, ці декілька тижнів, хтось мусить виконувати обов’язки. Хтось мусить підписувати документи, платити податки у місцевий бюджет”, – зазначив мер.

Довідково: Пані Кияницька очолювала прикарпатську філію ПАТ «НСТУ» Івано-Франківська регіональна дирекція «Карпати», відоме як “Суспільне. Карпати” та “UA: Карпати” з 2017 року.

Першого грудня 2020 року на офіційній сторінці Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області повідомили, що менеджерку “UA: Карпат” затримали після отримання чергового хабаря. В її кабінеті правоохоронці провели обшук та задокументували протиправну діяльність.

12 квітня 2022 року вироком Івано-Франківського міського суду Наталію Кияницьку визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.368 КК України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та призначено покарання у виді штрафу в 17000 гривень, з позбавленням права обіймати посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в структурі державних телерадіокомпаній України строком на один рік.

До слова, в Івано-Франківській міській раді створять сектор з питань запобігання та виявлення корупції. Завідувача сектора призначатиме Марцінків. Положення про сектор затвердили на сесії міськради.

Читайте також: Марцінків пропонує гроші, аби піти від “Комфортного дому”