Після скандалу у 28 ліцеї директорка написала заяву за власним бажанням, повідомив мер Марцінків (ВІДЕО)

Автор: Соня Грейда

02 Nov, 2023 20:46

Поділитись публікацією
Після скандалу у 28 ліцеї директорка написала заяву за власним бажанням, повідомив мер Марцінків (ВІДЕО)

Днями трапився скандал у 28 ліцеї Франківська. Люди хотіли отримати пояснення щодо ймовірного поселення у школі “міжнародних” волонтерів, про яке їм стало відомо напередодні від новопризначеної директорки Олени Хотєнкової, до якої батьки виявили недовіру.

Про це пише Галка з посиланням на ТРК “Вежа”.

Після зустрічі з батьками директорка написала заяву на звільнення за власним бажанням. Вже призначено виконуючого обов’язки.

“Саме одна з причин чому ми поміняли директора – не було достатньої комунікації з колективом і з батьками. Ми дуже швидко відреагували, зараз є виконуючий обов’язки”,- коментує Марцінків.

До слова, мер зазначив, що поселення людей – було ініціативою тієї ж директорки. Ніякого рішення щодо цього ухвалено не було.

“Ми відреагували, хоча рік тому дійсно було бажання по програмі НЕФКО відремонтувати половину цієї школи, ми мали кошти на це і хотіли гуртожиток використати для внутрішнього переміщених осіб. Але тоді люди написали звернення, батьки прийшли й одна з причин чому було незадоволення директором, того, що цей процес ішов пів року. Погодження документів, виділення коштів і тільки коли ми мали вже стати до ремонтних робіт прийшли батьки й сказали, що категорично проти цих ремонтних робіт”,- додав Марцінків.

Мер вважає, що директор мав би більше комунікувати з людьми. Також він пообіцяв, що ніяких людей там поселяти не будуть.