Після діалогу з чиновниками, люди погодилися відтермінувати перекриття дороги Івано-Франківськ – Калуш

Автор: Застава Максим

10 Сер, 2018 13:52

Після діалогу з чиновниками, люди погодилися відтермінувати перекриття дороги Івано-Франківськ – Калуш

Як інформувала “Галка” раніше, влада Калуського району, жителі села Завій і керівництво ТзОВ «Калушліспромгосп» не дійшли згоди щодо лісової дороги, яку раніше приватизувало підприємство.

Тож селяни планували перекрити дорогу у п’ятницю, 10 серпня, з 12:00 до 16:00.

Станом на 12:30 мережі Фейсбук повідомили, що дорога вільна. Пояснив Віктор Пазухін це тим, що активісти в обласному центрі мають зустрітися з керівниками Івано-Франківської ОДА.

“Активістів покликали до обласного центру до голови ОДА Олега Гончарука, наразі пробують вирішити проблему мирним шляхом. Частина Завійчан в даний час чекає на результат перемовин в селі Вістова, де і заплановано перекриття “артерії нації”. Будем сподіватись що Гончарук не такий тупоголовий і бездарний як чинуші калуської РДА і насмілиться вчинити згідно совісті і Закону України, відповідно потреба в проведенні акції відпаде”, – йдеться у повідомленні.

У прес-службі Івано-Франківської ОДА МІСТУ розповіли, що протестувальники зустрілися з заступником Олега Гончарука – Марією Савкою. З’ясувалося, що директор ТзОВ “Калушліспромгосп” Михайло Чепіль перебуває за кордоном. Відтак, провести переговори зараз нереально. Тому мешканці домовилися з чиновниками про тристоронній діалог на 27 серпня. До того періоду дорогу обіцяють не перекривати. Наразі проїзд трасою вільний.

Раніше повідомлялося, що директор  ТзОВ “Калушліспромгосп” Михайло Чепіль обіцяв виділити 250 тисяч гривень на облаштування об’їзної дороги, а також, що ворота своєї території будуть тримати відкритими для вільного проїзду впродовж робочого дня.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...