Україна погодилася на переговори на кордоні з Білоруссю. Лукашенко гарантував Зеленському “тишу” (ОНОВЛЕНО, ДОПОВНЕНО)

Автор: Вадим Войтик

27 Feb, 2022 15:38

Україна погодилася на переговори на кордоні з Білоруссю. Лукашенко гарантував Зеленському “тишу” (ОНОВЛЕНО, ДОПОВНЕНО)

Олександр Лукашенко зателефонував Володимиру Зеленському. Політики домовилися, що українська делегація зустрінеться з російською без попередніх умов на українсько-білоруському кордоні, в районі річки Прип’ять.

Олександр Лукашенко взяв на себе відповідальність за те, що на час проїзду, переговорів та повернення української делегації всі літаки, гелікоптери та ракети, розміщені на білоруській території, залишаться на землі.

Як повідомлялося раніше, існує дуже велика вірогідність того, що самопроголошений уряд Республіки Білорусь в найближчі години ухвалить рішення про участь білоруської армії у війні, яку розпочала Російська Федерація проти України.

“Єдиною причиною такого рішення буде те, що громадянин Лукашенко повністю залежить в тому числі у питаннях власної безпеки від Путіна. Дане рішення ніяк не враховує мир та дружбу між народами України та РБ, що тягнеться віками. Білоруси та Українці не воювали проти одне одного ніколи в історії. Ми братні народи та не можемо воювати один проти іншого. Якщо це рішення буде ухвалено та реалізовано це буде чергова трагедія історичного масштабу на руках Путіна та Лукашенка”.

Водночас Лукашенко дорікнув Зеленському через його звернення до білорусів з приводу конституційного референдуму в Білорусі, який проходить в неділю.

Читайте також: Президент Зеленський призначив стипендії двом прикарпатським спортсменам і тренеру

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry