“Після кожного інтерв’ю мчала додому погодувати сина”. Відома франківка розповіла про годування грудьми

Автор: Зелінська Таня

05 Сер, 2019 14:40

“Після кожного інтерв’ю мчала додому погодувати сина”. Відома франківка розповіла про годування грудьми

В Івано-Франківську триває соціальний проект «Відомі франківки – за грудне вигодовування!».

З 1 по 7 серпня відомі іванофранківські матусі на сторінці КНП “Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр” у Facebook діляться досвідом про те, як годували своїх діток грудним молоком, про чудовий психоемоційний і фізичний зв’язок, який необхідний як мамі, так і немовлятку. 

Про грудне годування малюка поміж інтерв’ю в рамках проєкту «Відомі франківки – за грудне вигодовування» розповіла власний кореспондент каналу “Україна” Наталя Фармус.

«Коли тринадцять років тому я народила сина, питання з його харчуванням навіть не виникало. Звісно, лише грудне вигодовування. Не скажу, що все було легко і просто. Ми довго вчилися їсти разом. А допоки навчилися, мокрими були ми з Артурчиком, кілька рушників, моя нічна сорочка і навіть – ліжко у пологовому… Але ми це зробили! 

Наступний етап труднощів – коли я вийшла на роботу. А сталося це майже одразу після виписки. Адже за два дні після народження сина отримала пропозицію стали власкором каналу «Україна».

Як воно – поєднувати журналістику та прямі ефіри з вихованням сина та грудним вигодовуванням – про це можна писати багатотомник. Після кожного інтерв’ю мчала додому погодувати Артурчика, а потім знову поверталася на роботу. Найважче було у відрядженнях. Коли зйомка затягувалася, груди розпирало, а вдома була голодна дитина. Але ми і це подолали. Якщо я їхала на кілька годин, вдома залишала пляшечки з грудним молоком! Про суміші і мови бути не могло. Їх Артусик спробував вже набагато пізніше.

Чому я лише – «за» грудне вигодовування? Тому що це момент якогось особливого єднання матері і дитини. Якась неймовірна таїна, відома лише двом! А ще – це здоров’я дитини! І рожеві щічки сина тривалий час були цьому основним доказом!», – розповідає Наталя Фармус.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...