Після Майдану нічого не змінилося – активіст про розгін “Кредитного майдану”

Автор: Турій Роман

25 Тра, 2015 10:36

Після Майдану нічого не змінилося – активіст про розгін “Кредитного майдану”

21 травня під Верховною Радою відбувся “Кредитний майдан”, активістів розганяла міліція. Серед учасників були й прикарпатці.

Читайте також: У Приватбанку говорять, що влада не пропустить законопроект про реструктуризацію валютних кредитів для населення

Андрій Воспаленко поділився враженнями від побаченого.

“Добго збирався із думками, щоб описати те, що там відбулося. Довго підбирав слова, щоб це все не перетворилося в непереривний потік лайки, бо свідома людина не може сприймати ті події без гарячого слівця.

Я не буду описувати те, що там відбувалося, оскіки і без мене є безліч відео матеріалів які можна переглянути. Скажу тільке одне. НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛЛОСЯ після майдану. При владі ті ж самі 3,14дараси, які готові за бабло лягати під будь кого, хто їм платить. Те саме і стосується більшості у ВР. А ті поодинокі, хто є у ВР за народ – безсилі, бо їх мало. Призедент теж не з народом, бо саме його фракція на чолі із Луценком зробила все, щоб провалити голосування.

Але мова не за них. Бо вони були є і будуть дотих пір поки наш народ буде таким байдужим до своєї країни. Байдужим один до одного та до свого майбутнього”, – пише Воспаленко.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry