Після перевірки понад 400 прикарпатських роботодавців підвищили зарплатню працівникам

Автор: Зелінська Таня

26 May, 2020 19:39

Після перевірки понад 400 прикарпатських роботодавців підвищили зарплатню працівникам

На Івано-Франківщині завдяки податківцям понад 400 роботодавців підвищили заробітну плату найманим працівникам.

За січень-квітень 2020 року на засіданнях комісій заслухано 256 керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців, які виплачували заробітну плату найманим працівникам нижче мінімально встановленого розміру. Про це повідомили в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДПС в Івано-Франківській області.

За результатами проведених заходів рівень заробітної плати підвищили керівники 224 підприємств та 186 підприємців. До бюджету додатково надійшло 361,3 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 437,7 тис грн єдиного внеску.

Крім цього, з початку року фахівцями управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС в області проведено фактичні перевірки 73 суб’єктів господарської діяльності щодо виявлення неоформлених найманих працівників роботодавцями. За результатами контрольно-перевірочних заходів встановлено 25 суб’єктів господарської діяльності, які використовували працю 43 неоформлених найманих осіб без належного оформлення з ними трудових відносин та 3 фізичні особи проводили господарську діяльність без державної реєстрації суб’єкта господарювання. На 3 фізичних осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення за провадження господарської діяльності без державної реєстрації та направлено в суд за місцем вчинення правопорушення.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry