Після підвищення тарифу контейнерні майданчики завалені непотребом (ФОТО)

Автор: Вадим Войтик

16 Чер, 2015 09:40

Після підвищення тарифу контейнерні майданчики завалені непотребом (ФОТО)

Майданчики для побутових відходів практично в усіх мікрорайонах Івано-Франківська завалені негабаритним сміттям. Про це свідчать фотографії, які надіслали в редакцію “Галки” мешканці міста. 

Критичний стан справ з вивезенням “негабаритів” зафіксувала і “Муніципальна інспекція з благоустрою”. Згідно довідки, проблеми є як на території обслуговування ПрАТ “АТП-0928”, так і ДП “Автоколона-2222”. Зокрема, за адресами Галицька, 34 , Вовчинецька, 202,208, Миколайчука, 8, 30, Симоненка, 34, Петлюри, 19, Гвардійська, 5, Коновальця, 46 і так далі.

Як повідомляла “Галка”, 28 квітня виконком погодив підвищення тарифу на вивіз сміття в Івано-Франківську майже у два рази – з неповних шести гривень до 9,51 грн з особи. Під час обговорення питання мер визнав, що до перевізників є чимало претензій.

Водночас члени виконкому за квотою фракції ВО “Свобода” заперечували щодо підвищення тарифів на сміття, наполягаючи на проведенні нового конкурсу.

Міський голова запропонував підписати додаткову угоду, в якій перевізник максимум за півтори місяці мав би привести до належного стану усі контейнерні майданчики, закупити за свої кошти 10 контейнерів для великогабаритних відходів та погасити борг у 200 тисяч гривень перед КП “Полігон”.

Пізніше, вже після підвищення тарифів директор департаменту комунгоспу Михайло Смушак повідомив, що вже направив перевізникам листи-претензії:

“Сьогодні направили претензію Автоколоні 2222. Якщо за тиждень не наведуть порядок, розірвемо угоду і будемо новий конкурс проводити. По АТП акти готуються теж.”

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry