Після подій в Івано-Франківську обласний прокурор і начальник міліції повинні подавати у відставку, – Стогній

Автор: Людмила Баран

10 Apr, 2015 19:05

Після подій в Івано-Франківську обласний прокурор і начальник міліції повинні подавати у відставку, – Стогній

Представник Опозиційного блоку Костянтин Стогній заявив, що наслідком публічного примусу до відставки керівника обласного управління юстиції в Івано-Франківську має бути відставка обласного прокурора і начальника УМВС.

Читайте також: У скандальному управлінні юстиції - новий керівник

Про це повідомляє прес-служба політсили, пише видання “Українські новини“.

“Ця дія – просто дикість. Складається враження, що це провокація, розрахована на російські ЗМІ, і відбулася вона при повному потуранні міліції”, – зазначив Стогній.

“Покласти цьому край можна буде, коли настане відповідальність правоохоронців за свої дії. Але вони не виконують свої функції – в центрі міста розгулюють люди в масках, з бітами, влаштовують насильство, вриваючись в державні установи і витягаючи звідти людей. І коли поряд стоять міліціонери і вони нічого не роблять, то навіщо вони отримують гроші платників податків, якщо не здатні зупинити свавілля? Це може припинитися тоді, коли прокурор і начальник УВС будуть йти у відставку після таких дій”, – додав політик.

Він також наголосив, що подібні інциденти сильно б’ють по міжнародному іміджу України, створюючи враження про нашу країну, як про країну дикунів. “Без верховенства закону і поваги демократичних норм і принципів Україні так і залишиться країною дикунів і не матиме жодних шансів стати європейською державою”, резюмував Стогній.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry