Після скандалів з парковками Марцінків обіцяє робити наступні лише комунальними

Автор: Турій Роман

08 Лют, 2022 13:58

Поділитись публікацією
Після скандалів з парковками Марцінків обіцяє робити наступні лише комунальними

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відреагував на системні проблеми в роботі ініційованих мерією нових приватних парковок. 

Читайте також: Фактів не встановлено: комісія Марцінківа не знайшла доказів пиятики старости Камінного

Після резонансу у соцмережах щодо непрацюючих паркоматів та відповідно непрозорого звітування щодо обліку готівки на парковках, мер вирішив наступні нові парковки робити комунальними.

А також вкотре пригрозив розірванням договорів з недобросовісними вже працюючими підприємцями, пише Галка.

“Вже давно в нашому місті існує проблема з парковками. Справа не лише в їхній кількості, а й у їхній діяльності. Те, як працюють (а скоріше – НЕ працюють) паркомати та інші скарги від мешканців та гостей міста… Зовсім скоро вирішимо!
На сесію готуємо рішення про створення комунального підприємства, яке займатиметься парковками. Тримаємо курс на РОЗУМНЕ паркування. Де гроші йтимуть в комунальну власність.
Тепер всі наступні паркувальні майданчики, які будемо створювати – будуть виключно комунальними. Вже існуючі, де є договори з приватниками, умови яких виконуються сумлінно – лишаються. А там, де не виконуються – розриваються та стають комунальними”, – анонсував мер.

Він запевнив, що це буде сучасне, мобільне та автоматизоване підприємство. На майданчиках не буде хлопців у жовтих жилетках. Там будуть зручні паркомати, а працівники здійснюватимуть контроль за допомогою програмного забезпечення та постійного догляду.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Івано-Франківськ недоотримує мільйони гривень на парковках – розслідування (ВІДЕО).

До слова, в Івано-Франківську ще кілька років тому працювало комунальне підприємство “Сервіс-Авто”, яке опікувалося комунальними парковками. З роками воно стало збитковим і збанкрутувало, деякі з цілодобових парковок на його балансі вже забудували багатоповерхівками.