Після військових навчань Роман Вінтонів (Майкл Щур) працюватиме у військовій частині в зоні АТО

Автор: Турій Роман

27 Лип, 2015 07:37

Після військових навчань Роман Вінтонів (Майкл Щур) працюватиме у військовій частині в зоні АТО

Міністерство інформаційної політики залучає тележурналіста Романа Вінтоніва, якому прийшла повістка, до проекту Embedded journalism.

Про це у Facebook повідомила заступник міністра інформполітики та радник міністра оборони Тетяна Попова.

Вона уточнила «Телекритиці», що пан Вінтонів буде прес-офіцером, який супроводжуватиме прикріплених журналістів – учасників проекту.

За її словами, оформлення документів журналіста уже триває. «Це небезпечніший варіант з огляду на необхідність частого перебування на передовій. Однак Роман свідомо погодився на цей ризик», – акцентувала пані Попова. Також вона додала, що Роман Вінтонів вестиме щоденники із зони військових дій, матеріали яких транслюватиме «UA: Перший», пише “Телекритика”.

У коментарі “Телекритиці” Роман Вінтонів підтвердив, що вів переговори з Тетяною Поповою та зголосився на участь у Embedded journalism. «Але перед цим я маю пройти навчання», – додав він. Нагадаємо, триватиме його військова підготовка півтора-два місяці на Десні.

Участь у Embedded journalism потребує страховки й документації, надати яку має ЗМІ, у штаті якого працює журналіст.

Нагадаємо, наприкінці квітня Міністерство оборони України спільно з Міністерством інформаційної політики України розпочали конкурс на участь в експерименті Embedded journalists (прикріплення журналіста за військовою частиною в зоні АТО. – ТК) за програмою американських прес-служб, яку впроваджують в Україні для тісної співпраці  військових і журналістів.

У червні Тетяна Попова повідомила, що у проекті Embedded journalists беруть участь переважно іноземці, адже українські журналісти не мають страховок. А в липні стало відомо, що вже понад 30 медійників з українських та іноземних ЗМІ взяло участь у цій програмі та надало позитивні відгуки.

«Телекритика» публікувала інтерв’ю з учасником проекту – міжнародним кореспондентом американського інтернет-видання The Daily Signal Ноланом Петерсоном.

Як писала «Телекритика», на редакторських посадах Роман Вінтонів працював на ZIK, телеканалі «Україна». А найбільшу славу йому принесла «Програма «Утеодин» з Майклом Щуром», що виходить в ефірі «UA: Першого». Стартував проект на YouTube-каналі під назвою «Телебачення Торонто». У кінці 2014-го року проект здобув нагороду «Срібна кнопка» від YouTube (Silver Play Button Youtube).

Днями Роман Вінтонів завершив роботу над 35-тим випуском проекту для «UA: Першого».«Побачимосі через рік!», – сказав він глядачам.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry