Після “візиту” антивакцинатора Стахіва директор Єзупільського ліцею – у передінфарктному стані

Автор: Костинюк Олександр

09 Лис, 2021 11:04

Поділитись публікацією
Після “візиту” антивакцинатора Стахіва директор Єзупільського ліцею – у передінфарктному стані

Директор Єзупільського ліцею, в якому восьмого листопада провокатор Остап Стахів зірвав навчальний процес, потрапив у лікарню з передінфарктним станом.

Читайте також: Вірші, пісні та твори про захисників: у Франківську школярі змагатимуться у творчому конкурсі

Нагадаємо, антивакцинатор Стахів зі спільниками увірвалися у ліцей без масок і вимагали поновити на посаді вчительку початкових класів Галину Бусько, яка відмовилася вакцинуватися від COVID-19 і наказом директора була відсторонена від роботи.

Ситуацію обговорили дев’ятого листопада під час наради в голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук, пише “Галка”.

“У нас є одна вчителька невакцинована, її повідомили про відсторонення, директор наказ підписав, а вона з цим незгідна. Приїхали проросійські антивакцинатори – вторгення, порушення всіх прав, це неприпустимо, що творилося вчора. Стан директора стабільний, зараз він знаходиться у передінфарктному стані в кардіоцентрі. Просимо забезпечити школи, в яких є відсторонені працівники, забезпечити правоохоронними органами”, – зазначив голова Єзупільської тергромади Ігор Лукашевич.

“Ситуація, що виникла вчора, дуже незадовільна. Просимо правоохоронців розібратися в цій ситуації”, – прокоментувала Світлана Онищук.

Директор департаменту освіти та науки Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович додав – загалом в освітній сфері невакциновано близько 5000 працівників.