Питання в дорожньому покритті та розвороті, – директор “ЕАТ” пояснив, чому 45-ий маршрут курсує лише частиною Підлужжя

Автор: Костинюк Олександр

17 Вер, 2019 15:50

Питання в дорожньому покритті та розвороті, – директор “ЕАТ” пояснив, чому 45-ий маршрут курсує лише частиною Підлужжя

У понеділок, 16 вересня, до села Підлужжя поїхав перший комунальний автобус, проте деякі мешканці приміського села забракували його графік та схему руху. Директор “ЕАТ” у коментарі “Галці” пояснив, чому маршрут наразі має бути саме таким. 

Читайте також: Три найбільші оператори долучилися до SMS-оплати за проїзд у комунальному транспорті Франківська (ФОТО)

Нагадаємо, відповідно до рішення виконавчого комітету створено новий автобусний маршрут №45 “вул. Набережна — с. Підлужжя”. Він почав свою роботу з 16 вересня. У цьому напрямку курсуватимуть два автобуси в піковому режимі. Це означає, що транспорт на маршруті буде від 6:50 зранку й до 11 години, а тоді з обіду – від 16:00 до 19:00. 

Втім схема маршруту комунального автобусу №45 обурила деяких мешканців Підлужжя. За їхніми словами, маршрут прокладений тільки через частину села – і не їде на гору. Він розвертається лише у районі моста через річку. Також деякі люди зазначили, що графіки рейсів не підходять для того, щоб вчасно дістатися на роботу або дітям у школу.

Директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк розповів “Галці”, чому розклад руху автобусів саме такий.

“45-ий маршрут – це не новий маршрут для міста. Просто ми мали запустити автобуси у Підлужжя, згідно з поставленим нам завданням. І знайшли таке рішення. Всього ми маємо 42 автобуси, а на місці працювали вже 40. Плюс всі 42 автобуси не можуть бути на рейсах, бо має бути резерв. Тому було прийняте рішення що 49-ий маршрут, на якому працювали 6 автобусів, буде поділений. Чотири автобуси їздитимуть на АС-4 і до вулиці Юності, а два їхатимуть по тому самому 49-ому маршруту, тільки будуть повертати не направо до АС-4, а наліво у Підлужжя. Ці два автобуси в Підлужжя – це автобуси, які працювали на 49-ому маршруті в піковому режимі. Це з приводу графіків. Інші графіки ми наразі виконати не можемо. Поки що це єдиний варіант, і керівництво села про це повідомлено”, – каже Віталій Голутяк.

Також очільник КП “ЕАТ” пояснив, що автобуси їздять у Підлужжя саме туди, де є відповідне дорожнє покриття і можливість розвернутися.

“Ми інспектували та визначили місце, де ще більш-менш є дорожнє покриття. Ще існує питання мосту: якщо його відремонтують, і за ним автобус зможе розвернутися, то ще буде змога на 300 метрів продовжити маршрут. Далі в селі дороги для такого автобуса немає. Питання лише в розвороті і в дорозі. Просто є місця, куди 12-метровий багатотонний автобус заїхати не може”, – додає Віталій Голутяк.

 Більше про незадоволених маршрутом мешканців Підлужжя дивіться у сюжеті UA:Карпати

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...