Півсотні прикарпатських правоохоронців повертаються додому із зони АТО (ФОТО)

Автор: Борис Марія

04 Бер, 2016 11:35

Поділитись публікацією
Півсотні прикарпатських правоохоронців повертаються додому із зони АТО (ФОТО)

3 березня в Маріуполі пройшла ротація батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ».

Близько 50 правоохоронців, які захищали місто протягом місяця, повертаються додому. На зміну їм вже прибув новий загін прикарпатських колег.

Із закінченням бойового відрядження бійців батальйону привітали начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області ЮрійГорустович та заступник начальника Маріупольського відділу поліції Володимир Кондратенко, інформує Відділ комунікації Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

«Дякую вам за сумлінну службу! Ви були першими з приданих сил, хто прибув до приморського міста. Вже другий рік поспіль батальйон «Івано-Франківськ» забезпечує публічний порядок у Маріуполі. Ви несли службу на найважливіших об’єктах та завжди гідно й результативно виконували свої обов’язки – лише за останні півтора місяці на рахунку бійців «Івано-Франківська» 125 епізодів затримань», – зазначив Юрій Горустович.

За вагомий особистий внесок у протидію злочинності двоє бійців батальйону, які особливо відзначилися, нагороджені цінними подарунками – годинниками. Крім того, 10 прикарпатських правоохоронців нагороджено подяками від начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області, ще 10 поліцейським з Прикарпаття оголошено подяку від імені особового складу Маріупольського відділу поліції.