Півсотні російських провокаторів прибули до українського кордону

Автор: Людмила Баран

20 Чер, 2014 16:04

Поділитись публікацією
Півсотні російських провокаторів прибули до українського кордону

Десятки людей створюють видимість, що їх не дають пройти на пункту пропуску «Плетенівка-Щебекино» у Харківській області.

Державна прикордонна служба України заявляє, що заява прес-служби прикордонного управління ФСБ Російської Федерації в Білгородській та Воронезькій областях про нібито одностороннє обмеження українською стороною руху громадян Росії в пункті пропуску «Плетенівка-Щебекино» не відповідає дійсності та є черговою провокацією.

На даний час усі пункти пропуску з Росією на ділянці Харківського прикордонного загону працюють в штатному режимі. Жодні додаткові обмеження щодо перетинання державного кордону громадянами Росії українською стороною не запроваджувалися.

Також у заяві прикордонного відомства Російської Федерації повідомляється про десятки людей, яких нібито не пропустили українські прикордонники. У свою чергу українські прикордонники повідомляють, що у пункті пропуску «Плетенівка» протягом поточної доби був непропущений лише 1 громадян Росії, стосовно якого у правоохоронців виникли підозри, що його мета поїздки не відповідає заявленій.

Громадяни, про яких йдеться у повідомлені (біля 50 осіб), взагалі не перетинали державний кордон України, а зійшли у пункті пропуску для залізничного сполучення «Нежеголь» (РФ) з метою вчинення провокації та створення «картинки» масовості порушень з українського боку.