Півсотні щасливців: попри давнішні заяви Марцінків все ж видає матеріальну допомогу на автономне опалення

Автор: Вадим Войтик

19 Жов, 2021 14:02

Півсотні щасливців: попри давнішні заяви Марцінків все ж видає матеріальну допомогу на автономне опалення

За останні півроку понад півсотні іванофранківців отримали матеріальну допомогу для встановлення автономного опалення при відключенні споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води.

Читайте також: Завтра на стадіоні "Рух" запрацює центр вакцинації - Марцінків

Розмір кожної виплати складає 10 000 грн.

Виплати здійснюються відповідно до Порядку, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 15.04.2021 р.

Згідно з документом, мешканцям Івано-Франківської міської територіальної громади може надаватися матеріальна допомога шляхом часткового фінансування з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади після отримання рішення виконавчого комітету «Про надання дозволу на від’єднання житлових будинків від систем (мереж) централізованого опалення»; технічних умов на виготовлення проєктно-кошторисної документації на відключення від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання і встановлення індивідуального (автономного) теплопостачання.

Для призначення матеріальної допомоги (часткового фінансування) уповноважений представник сім’ї, особа якого посвідчується паспортом громадянина України, звертається із заявою на ім’я міського голови.

Перелік категорій осіб, яким може бути надана допомога, доволі широкий і включає 14 пунктів. Серед них – особи з інвалідністю, ветерани, реабілітовані та й просто літні люди та малозабезпечені.

Попри вимоги законодавства про захист персональних даних, всі одержувачі у текстах рішень зазначені повністю: прізвище, ім’я, по батькові та повна адреса.

Нагадаємо, що раніше міський голова Івано-Франківська заявляв, що влада не може надати відчутної фінансової підтримки абонентам колишнього СТЕК – у бюджеті немає коштів.

“Насправді це одна з найбільших проблем міста Івано-Франківськ. Треба залучати всіх, депутатів по округу, працівників мерії. З четверга почнемо інформаційну компанію, треба максимально інформувати людей про перехід на автономне опалення.. Але грошей немає. Допомогу зможуть отримати одинокі літні франківці без родичів, інваліди першої групи, дуже мала категорія людей”, – говорив у січні 2021 року Марцінків.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...